Wentylatory i termowentylatory
Do koszyka

Ravanson Wentylator 35W (WT-1030)

BESTSELLER!
ID produktu: 399093
Zobacz produkty podobne
(26)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Moc [W]: 35
  • Regulacja prędkości: 3-stopniowa
  • Rodzaj: Wentylator
  • Typ: Biurkowy
Opis
Specyfikacja
Opinie (26)
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje

Opis produktu

Wentylator biurkowy o średnicy 35 cm, mocy 35W, z funkcją oscylacji, 3 prędkościami pracy, emaliowaną osłoną, pełną podstawą oraz z zabezpieczeniem przed przegrzaniem.

Specyfikacja

Rodzaj
Wentylator
Typ
Biurkowy
Kolor
Biały
Regulacja prędkości
3-stopniowa
Oscylacja
Tak
Funkcja nawilżania
Nie
Jonizator
Nie
Moc [W]
35
Średnica śmigła [cm]
35
Zabezpieczenia
Przed przegrzaniem
Zdejmowana osłona
Tak

Opinie (26)

(26)
4.5/5
(26)
97% osób poleca
ten produkt
5
62%
4
35%
3
4%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
cichy, trzybiegowy wentylator z funkcja automatycznej zmiany kierunku nawiewu
  • ZALETY:
  • + Cichy, wydajny
  • WADY:
  • - Trzeba samodzielnie zmontować. przy pomocy dwóch wielkości śrubokrętów
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (1)

czy jest słyszalny
Wentylator nie jest głośny, jednak w pewnym stopniu będzie on słyszalny
używam na najniższym stopniu wentylacji, podczas pracy kompletnie nie przeszkadza.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 000 891

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (26)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Bosch MFQ 36490, Marumi Super DHG Lens Protect 62mm (MProtect62 SUPER DHG), MediaRange DVD+R DL, 4x, 8.5GB, 25 sztuk (MR474), Promis Lunchbox TM-120, InLine HDMI MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 0.28, Czarny (65004A), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 62.5/125 OM2, 2m (FIB740002), Corsair 400C (CC-9011095-WW), Icy Box IB-DK403-C, Dingo Skórzana z chromowanymi okuciami 1.8/180cm Brązowa (11211), AQUA SZUT POMPA WIRNIKOWA T-HEAD 550, Rafael Bóg nie umarł DVD + książeczka - 171728, Dell UDIMM DDR4, 4GB, 2400MHz (A9321910), Equip Stojak TV 37-70'' 50kg (650602), XSPC Złącze XSPC G1/4 Zoll do 13/10mm V2, OKI Toner do Oki C710 / 711, Standard, Yellow, Prime Długopis Caran d"Ache 888 Infinite granatowy, FunnyCase ETUI NADRUK FLAMINGI SAMSUNG GALAXY S9 PLUS, Axentia Obierak Contact do owoców i warzyw