Radio Technisat DAB/DAB+

ID produktu: 1073379
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj radia: Cyfrowe (DAB/DAB+)
  • System fonii: Mono
  • Zegar: brak danych
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Radio obsłogujące technologię DAB/DAB+ oraz FM.

Specyfikacja

Biały
Cyfrowe (DAB/DAB+)
DAB
DAB+
FM
brak danych

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP papier Advanced Glossy Photo A6 (Q8691A) 25 ark, Media-Tech U-Drive Dual (MT4056), Gorenje ORB152CL, MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 10M 62.5/125 OM1 (FIB440010), Global Technology TEMPERED GLASS LG K4 GT (5901836492203), Lindy RJ-45/RJ-45 kat.6 Czerwony 3m (47365), Disney Interactive StarWars R2D2 (BRA003694), Mercury Etui Sky Slide Samsung S7 G930 różowo-złoty (Mer001843), UGO samochodowy do telefonu/nawigacji magnetyczny (USM-1082), Goobay Kabel krosowy patchcord F/UTP kat. 5e CCA szary 0,5m (50126), Q-Connect Długopis z wymiennym wkładem zielony (KF34049), Casio (XR 9RD1), Tech-Protect Do Kindle Paperwhite 1/2/3 szare, 3MK Classic SONY XPERIA M4 PiT x2, CreativeForge Games SA Phantom Doctrine Steam CD Key, Segula LED Klasa efektywności energetycznej A++ (A++ - E) E27 kula 6 W = 54 W złoty (ØxD) 125 mmx175 mm filament, Artenova Virtuvės plautuvė Artenova E50X80 uždedama, Dešinės pusės staliukas