Radio AEG WE 4125 Czerwone (40907_CZERW)

ID produktu: 731273
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Radio wielozakresowe (1 x UKW, 1 x MW, 7 x KW), z cyfrowym wskaźnikiem częstotliwości i wyświetlaczem LCD. Ponadto posiada zegar oraz antenę teleskopową.

 

Specyfikacja

Czerwony
Analogowe
FM/UKW/MW/KW

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Serwis i pomoc techniczna: http://www.aeg.pl/Serwis/Service-Centers/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet ATH-42N, Delock MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, Czarny (65459), Noctua NF-S12B redux 700, Vertiv Papier komputerowy 60g 360x12" 1+1 kolor (360212c0n0), Gembird (19A-FSET-02), Maclocks do Macbook Air 11/13" (MBALDG01KL), CHABA OBROŻA TAŚMA REG 25mm NIEBIESKA, NETGEAR WIRELESS SITE SURVEY - PRF0012-10000S, LAB PCHEŁKA PROFI-LAB OBROŻA DLA PSA 40cm, MicroConnect Patchcord LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM4 1m (FIB412001-4), Grand Koperta A5 na dokumenty struna zielona (151758), GoodRam IRDM X, DDR4, 16 GB,2666MHz, CL16 (IR-X2666D464L16S/16GDC), Nillkin szkło hartowane CP+ Max Iphone 7/8, GSM City CASE ETUI ARMOR ZŁOTY XIAOMI REDMI NOTE 5A PRIME, nemo ETUI 3D BUNNY LG G4 STYLUS, Rock Rock Lightning Cable 200cm Red, Ganbarion One Piece Unlimited World Red - Deluxe Edition, Alogy Szkło hartowane Alogy na ekran Xiaomi Mi A1 / Mi 5X, DD-Print Tusz CLI-551M / CLI551M (magenta)