Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Raty

R-GO Tools Podróżna podstawa pod laptop - RGOSC015W

ID produktu: 829902
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Stylowa, biała podstawa pod laptop nadająca się do użytkowanai w podróży oraz w domu. 

Wykonana ze stali. Otwarta budowa nie zasłania wentylacji w laptopie.

Specyfikacja

Typ produktu
Podstawa pod laptop

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Ritter E 16 Kompaktdiagonal (515.000), Printe TS4200NC, Roccat Kone Pure Optical (ROC-11-710), Goddess Sauna COSTABRAVA 2, EdiMax IC-9110W, Mcab Patchcord, Cat7, S-FTP, PIMF, LSZH, 1m, niebieski (3736), Nanoxia Klip do Organizowania Kabli CC-6 (900500410), Belkin Mini DisplayPort - HDMI 0.127m Czarny (F2CD079BT), eSTUFF HardShell MacBook 12" ES82050-F, Logo pod mysz miękka, niebieska, Valueline USB-C - USB-C 1m (VLCP64700B10), Mcab Patchcord CAT6, U-UTP, 3m, zielony (3200), G.Skill Trident Z DDR4, 2x8GB, 4000MHz, CL19 (F4-4000C19D-16GTZ), Skullcandy S6CRW-K590, MicroConnect LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 5m (FIB411005), Worldsapart Star Wars (2B273SWS06E), Bantex NOTES SAMOP.100X75 100 ŻÓŁTY BANTEX - 400086387, LaCie 2Big Thunderbolt 2 16TB (STEY16000401), Dell Inspiron 5567 (5567-8666)