Ergonomia pracy
Do koszyka

R-GO Tools Ekologiczna podstawa pod laptop/tablet - RGOTPW

ID produktu: 829923
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Rodzaj: Podstawka pod laptop
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Ekologiczna podstawka pod Laptop lub tablet wspomagająca ergonomię pracy.

Wykonana w większości z drewna.

Możliwość regulacji wysokości oraz kąta nachylenia.

Specyfikacja

Rodzaj
Podstawka pod laptop

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Parker Długopis Vector Standard Czarny (S0275210), MicroConnect Power Cord 1.8m Extension - PE040618A, MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB720002), LogiLink HDMI - HDMI 5m czarny (BHAA50), Samsung Bateria GH43-03935A, Norimpex Auto na radio z ładowarką (NO-1000886), NoName Kabel przedłużający 2m. biały (93091), Starpak Torba Barbie II czarna (BBII36 14), Makita 10,8V LI-ION BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI (ST113DZ), GSM City Silikonowa nakładka do Samsung Galaxy S7 lody, GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS METAL SREBRNY SAMSUNG GALAXY A5 2018 (A8 2018), A4 Tech Bloody J95 (Activated), GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H NOKIA LUMIA 650, Wessper Wessper KidsCare Mini - wkłady końcówki dla dzieci do szczoteczki elektrycznej Philips, Clean Air Optima Oro valytuvas-jonizatorius CleanAir CA-267, Hurtel Uniwersalny uchwyt samochodowy na szybę czarny uniwersalny