R.E.I.S. RTENA - Rękawice ochronne wykonane z poliestru (ścieg 13) z jednostronnym mikronakropieniem, dziane - biało-czarny 7
- Przeznaczenie: Budowlane
- Rodzaj: Nakrapiane
- Zobacz pełną specyfikację
RTENA
- Rękawice ochronne wykonane z poliestru (ścieg 13) z jednostronnym mikronakropieniem, dziane. mikronakropienie z PCV na części dłonicowej zapewnia dobrą chwytność przy zachowaniu czucia w palcach, a także zwiększa trwałość rękawicy.
- Elastyczne dzięki czemu świetnie dopasowują się do dłoni.
- Dostępne ze ściągaczem w kolorze: rozmiar 7 - zielonym, 8 - czerwonym, 9 - niebieskim, 10 - żółtym.
- Przeznaczone do ogólnych prac mechanicznych, znajdują zastosowanie w przemyśle transportowym oraz budownictwie.
Marka: REIS
Produkt polecany dla branż:
- Logistyka w tym transport i przeładunek (prace magazynowe),Obróbka metali oraz operatorzy maszyn i urządzeń oraz ich naprawa,Prace budowlane i remontowe
- Prace montażowo-instalacyjne
- Budowa dróg
- Przeznaczenie Budowlane
- Rodzaj Nakrapiane
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu