Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Qoltec Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, OM2, 1m, Pomarańczowy (54125)

Nie dotyczy
ID produktu: 1082360
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Rodzaj: Światłowód, Pigtail
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Qoltec Pigtail ST/UPC, MM, 50/125, OM2, 1m, Pomarańczowy.

Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
Produkt indywidualnie testowany.
Zdjęcie poglądowe.

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
54125
EAN
5901878541259
Informacje ogólne
Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Pigtail
Światłowód
Długość
1
Złącza
Nie posiada
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni