Kable teleinformatyczne

Qoltec Pigtail SC/APC, SM, 9/125, G652D, 1m, Biały (54109)

Nie dotyczy
ID produktu: 1082341
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Biały
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Qoltec Pigtail SC/APC, SM, 9/125, G652D, 1m, Biały.

Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
Produkt indywidualnie testowany.

Specyfikacja

Biały
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Pigtail
Nie posiada
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Roline Chusteczki do czyszczenia - 100 szt. (19.03.3100), Alpine SWT-12S4, Qoltec Quick Switch przeciwprzepięciowa 8 gniazd 3m czarny (50114), Goobay RCA (Cinch) x2 - RCA (Cinch) x2, 1.5m, Czarny (50025), Herlitz Pinezki, 200 szt. (8770158), InLine Samoprzylepne mocowanie do zacisków na kable 25x25mm, czarne, 10 sztuk (59965H), InLine zwykła 3 gniazd 1.5m 2xUSB biały (16451R), Konica Minolta Oryginalny pojemnik na zużyty toner, HAPPET LIANA DO TERRARIUM "M", Gembird wtyk RJ45, na drut kat. 5e, 30U (100 szt.) (8P8C), Elba TECZKA HARMONIJKOWA 13 PRZEGRÓDEK A4+ CZERWONA, GSM City Damski 22621 wiosenny jasny brąz , Hurtel Block Case Etui z klockami do ułożenia Samsung Galaxy S7 Edge G935, nemo Slim case art SAMSUNG G925 S6 EDGE, Bohemia Interactive Studio Carrier Command: Gaea Mission Steam Gift, Orink Toner TN321C do drukarek Brother DCP L8400CDN / L8450CDW / HL L8250CDN / L8350CDW / MFC L8650CDW / L8850CDW | Cyan | 1500str. LBTN321/326C TP uniwersalny, Diloy Bransoleta stalowa do zegarka Diloy MESH05-18-0 18 mm uniwersalny, nemo Etui Clear View Cover A6+ 2018, Morele.net ELITE H3960 8 GB RAM/ 4 TB HDD/ Windows 10 Pro