Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 1m (54343)

Nie dotyczy
ID produktu: 1207214
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1
  • Kolor: Zielony
  • Rodzaj: Patchcord, Światłowód
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Patchcord światłowodowy wielomodowy LC/UPC - LC/UPC.



Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
54343
EAN
5901878543437
Informacje ogólne
Zielony
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Patchcord
Światłowód
Długość
1
Złącza
Budowa
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: King Mod Services Maty wyciszające Antec Sonata Elite IV - (ZUDM-021), Kolink Satellite (GEKL-006), Kodak Bateria Ultra LR44 1szt., Sharp Folia UX-92CR, Corsair Vengeance LPX, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16 (CMK16GX4M2A2666C16W), Fostex T50RP MK3, Gembird MUS-101-G, V7 XL (WM3T175-1E), GP Bateria Super AAA / R03 16szt., Biały Jeleń Hipoalergiczny płyn do prania tkanin 1L (BJŃ000012), Leitz OKŁADKI LEITZ IMPRESSBIND 10,5MM CZARNE 74140095 DO BINDOWANIA - 74140095, Lenovo V330-14IKB (81B000BEPB), GSM City Nakładka 0.3mm do Nokia 3.1 przezroczysta, nemo Etui Flip Magnet SAMSUNG GALAXY A5 2018 granat, ADATA HDD HD680 2 TB Czarny (AHD680-2TU31-CBK), sunroad Outdoor Watch, moVear Skórzane Etui Slim iPhone 6 Plus / 6s Plus moVear flipSide xS Ciemnobrązowe Standard, Umbra Ramka Luna czarna uniwersalny
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni