Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 10m (54080)

Kable proste
ID produktu: 1080575
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC.

 

Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
Produkt indywidualnie testowany.

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Manhattan Uchwyt biurkowy (423786), Lafe CEG001.2 (LAFCZA44640), InLine microUSB 1m Czarny (35410F), InLine RCA (Cinch) x2 MiniJack 3.5 mm, 10m, Czarny (99240), Valueline HDMI - HDMI, 1m, Czarny (VGVT34000B10), MicroMemory DDR3, 4 GB,1333MHz, CL9 (MMST-240-DDR3-10600-256X8-4GB), TF1 Toner TFO B-325B (TN-325B) (T_0006576), Rebeltec SLIDER S (RBLPOD00001), DXRacer Sentinel Czarny (OH/SJ28/N), Panta Plast Klip A4 Focus (195836), DWhobby Samolot Sopwith Camel Balsa KIT + Motor + ESC + 4x Serwo (DW/EWCA-04A), Libox 5 gniazd, biały, 1.5m (LB0084-1,5), Krusell Sandby Cover dla iPhone X (61094), Expression TONER DO PANASONIC KX-FL 511 / 613 (KX-FA83) (S) - KXFA83X, FAREN Preparat Descaler do usuwania osadów do sprzętu gospodarczego 500ml, Western Digital My Passport 2TB (WDBS4B0020BBL-WESN), Casio LTP-2069D -4AV, Digitus HDMI Micro HDMI, 20, Czarny (DK-330105-200-S), Promis Termos Rower 300ml niebieski (TMD03)