Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Qoltec Duplex LC/UPC-LC/UPC 50/125µm OM2 1m (54022)

Nie dotyczy
ID produktu: 1079780
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Światłowód MultiMode ze złączami LC/UPC - LC/UPC. Średnice rdzenia to 50/125µ. 

 

Pozostałe informacje:

  • Standard włókna: G652D
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Tłumienie: <0.3 db
  • Straty odbiciowe: 35-39db
  • Element wzmacniający: Włókna aramidowe
  • Produkt indywidualnie testowany
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Polycom SoundStation 2 EX, z wyświetlaczem (2200-16200-122), Fideltronik KR PRO 3000R, Maxell Bateria AA / R6 24szt., HP 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ (JG898A), Herma Etykiety samoprzylepne kryjące 4227, A4, 64,4 x 33,8 mm., papier biały nieprzezroczysty mat, 600 szt., Delock USB OTG z męskim wtykiem combo USB 3.0 typu A + Micro-B (91737), Impactics D4NU1-S NUC (ICD4NU1_S), Deante Cynia stojąca chrom (BCY 060M), Syma Silnik ogonowy (S102G-13C), ADATA USB-C - USB-A OTG MicroSD Reader - ACMR3PL-OTG-RBK - ACMR3PL-OTG-RBK, KRKA FYPRYST 100ml Sprey , Esperanza Photon 17400 czarny (EMP120K), Tescoma Ochronne sitko z klipsem PRESTO 29 cm , Tetis Długopis automatyczny boczny mix kol. 0,7mm p50., Wozinsky Szkło hartowane 5D Full Glue iPhone 6S / 6 Wozinsky PRO+ super wytrzymała osłona na cały ekran z ramką czarny, Xrec Akcesoria Do Kamer Sporotwych Gopro / Sjcam / Sony Action Cam / Tracer / Goclever / Manta / Overmax / Xiaomi / Aee, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 16 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Etymotic ER4 microPro, TB Patchcord kategoria 5e RJ45 UTP 1m czarny-