Miski dla psa (544)

Miski dla psa

(544)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske 56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 INTER ZOO MISKA SPANIEL 1
INTER ZOO

MISKA SPANIEL 1

10 zł
 Trixie STOJAK Z MISKAMI 2x0.2l
Trixie

STOJAK Z MISKAMI 2x0.2l

12,74 zł
 Barry King Miska na gumie 2.7 L
Barry King

Miska na gumie 2.7 L

15,43 zł
Dzięki odpowiednio dobranym miskom pies może zjeść swój posiłek wygodnie i komfortowo, nie brudząc podłogi i nie chlapiąc wszędzie wodą. Miskę najlepiej dobrać do rozmiaru psa, tak by nie była ani za mała ani za duża. Nasz internetowy sklep zoologiczny oferuje miski dla psów różnych ras o różnej pojemności.

Pies zawsze powinien mieć dostęp do świeżej wody, dlatego kupując akcesoria dla psa w pierwszej kolejności trzeba wybrać miskę na wodę. Do wyboru są różne rodzaje:
  - Miski dla psa ceramiczne. Są to wysokiej jakości miski, bardzo wygodne dla psa ze względu na to, że są ciężkie i nie przesuwają się podczas picia i jedzenia.
- Metalowe.
- Plastikowe. Są tanie i lekkie.
- Automatyczne poidełka. Takie fontanny dla psa zapewniają zwierzakowi stały dostęp do świeżej i czystej wody. Poidło może mieć wbudowany filtr oczyszczający wodę.
- Miska dla psa do auta. Taka materiałowa miska jest składana, zajmuje mało miejsca i jest bardzo wygodna w czasie dłuższej podróży z psem. Miski turystyczne to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują ze swoim pies.  

Miska na jedzenie może być ceramiczna lub plastikowa. Oprócz tego dostępne są też następujące miski:
- Miska dla łapczywego psa. Taka miska spowalniająca jedzenie (z wypustkami) polecana jest dla psów, które bardzo szybko jedzą. Polecane są też miski typu labirynt dla psa łakomego - one także spowolnią jedzenie.
- Miski dla psa z dozownikiem (tzw. czasowa miska). Taki automat na karmę można zaprogramować na wybraną ilość posiłków na dzień. Dzięki temu pies ma dostęp do karmy, nawet gdy właścicieli nie ma w domu. Takie ekskluzywne, automatyczne miski polecane są także dla kotów.
- Miski dla psa na podwyższeniu. Polecane przede wszystkim dla dużego psa (aby nie musiał się schylać). Do wyboru między innymi miska dla psa na drewnianym stojaku lub miski do zawieszenia na metalowym stelażu. Takie podwójne miski przeznaczone są na karmę i na picie dla psa.
 

Grupa Morele.net poleca dobierać miski odpowiednio do posiadanej rasy. Przykładowo miska dla psa z długimi uszami jest dość wysoka i ma małą średnicę, dzięki czemu uszy czworonoga nie wpadają mu do jedzenia ani nie moczą się w wodzie. Miski dla psa do kojca mogą być metalowe (lub z melaminy). Dobre w tym przypadku są też miski podgrzewane, w których woda nie zamarza. Najbardziej ekologiczne są miski ceramiczne.

W sklepie Morele.net dostępne są miski o różnych pojemnościach. Dla małego psa polecane są miski o pojemności 250ml, 450ml i 0,5l, dla średniego psa można wybrać średnicę 17cm (najlepsze są te o pojemności 700ml, 900ml czy 1l), dla dużego psa polecane są średnice 26cm (różne pojemności - 1500ml, 2l czy 2800ml). Popularne są miski dla psa Pepco. Inne polecane, popularne marki misek do Dingo, Trixie czy Sum Plust. Kupując miskę można od razu zamówić pojemnik na jedzenie psa, wygodny zarówno w domu, jak i w podróży.