Przełączniki KVM
Do koszyka

Przełącznik EdiMax EK-PAK4

ID produktu: 144472
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość obsługiwanych komputerów: 4
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Przełącznik EK-PAK4 firmy EDIMAX pozwala kontrolować cztery komputery za pomocą jednej klawiatury, jednej myszy, jednego monitora, jednego zestawu głośników oraz jednego mikrofonu. Dzięki niemu można zaoszczędzić znaczną ilość miejsca na stanowisku pracy w domu i biurze przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na peryferia. Przełączanie pomiędzy komputerami odbywa się przez naciśnięcie przycisku na panelu przełącznika, bądź za pomocą skrótu klawiaturowego.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
EKPAK4
EAN
4710700924655
Podstawowe
Przycisk
Skrót klawiaturowy
Poprzez interfejs
4 x głośniki
4 x mikrofon
4 x port VGA
1 x głośniki
1 x mikrofon
1 x port klawiatury PS/2
1 x port myszy PS/2
1 x port VGA
DOS
Linux
NetWare
Unix
Windows 2000
Windows 3.x
Windows 95
Windows 98
Windows 98SE
Windows Me
Windows NT
Windows Vista
Windows XP
4 komplety kabli KVM - PC
Fizyczne
Specyfikacja
Techniczne

Opinie

(1)
(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Działa jak należy, tylko było by lepiej gdyby wejścia z komputerów były skierowane w jedną stronę. Przydał by się też prosty hub usb, nawet jak by miał być trochę droższy, bo nie zawsze już teraz są PS2.
  • ZALETY:
  • + Cena
  • + 4 komplety kabli
  • + Fizyczne przyciski do wyboru komputera.
  • +
  • WADY:
  • - Brak USB
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Ogólnie rzecz biorąc wszystko ok, spełnia swoje zadanie. Niestety minusem jest to, że zasilany jest poprzez dwa porty ps/2, dziś już raczej mało komputerów je ma. Denerwują też wyjścia portów PC ze wszystkich stron, mogły by być tylko na jednej ściance

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.edimax.pl/edimax/form/contact_us/data/edimax/pl/contact_us/
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: HP 350XL black Vivera BLISTER RF | 25ml (CB336EE#231), Modecom Przewodowa Czarna (KMC5006100UOEM), Hama HDMI - DVI-D 3m czarny (001221310000), Mcab Patchcord, S-FTP, Cat6a, 3m, szary (3504), InLine D-Sub (VGA) x2 D-Sub (VGA), 0.3m, Czarny (17308), Fibaro The Button żółty (FGPB-101-4), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), inSPORTline Gryf prosty 120cm 30mm RB47T - 5017, Faber-Castell Masa mocująca Tack-It 75g (227338), RCM-Pelikan Serwo micro Go-09 9g (1,3kg/.0,12sec) (1MA009), Casio Zegarek męski Detur Quartz MTP-1183A -7AEF, Samsung ETA0U10EWE, Mercury Goospery ETUI JELLY CASE MERCURY LG K8 2017 TRANSPARENTNE, ROAR ETUI ROAR COLORFUL NOKIA LUMIA 650 MIĘTA, Ever Powerline RT PLUS 1000 (T/PWPLRT-111K00/00), MikroTik MikroTik LtAP mini LTE kit L4 2.4GHz AP 802.11b/g/n 2x2, LTE modem, GPS, PremiumGlass Szkło hartowane OnePlus 6