PROCERA Rękawice Ocieplane Powlekane Pianką Lateksową X-Eskimo - 10 Procera Prc-X-Eskimo 10 5902767611732
- Przeznaczenie: Warsztatowe
- Rodzaj: Powlekane
- Zobacz pełną specyfikację
X-ESKIMO RĘKAWICE ROBOCZE PIANKOWE OCIEPLANE XL10
Opis: Rękawice X-ESKIMO wykonane z ocieplanej dzianiny poliestrowo bawełnianej w kolorze pomarańczowym, powlekanej pianką lateksową w części chwytnej oraz całe palce w części grzbietowej. Idealne do prac manualnych w niskich temperaturach. Bardzo dobra pr
ROZMIAR 10 XL
Opis: Rękawice X-ESKIMO wykonane z ocieplanej dzianiny poliestrowo bawełnianej w kolorze pomarańczowym, powlekanej pianką lateksową w części chwytnej oraz całe palce w części grzbietowej. Idealne do prac manualnych w niskich temperaturach. Bardzo dobra przyczepność. Duża wytrzymałość na ścieranie. Zakończone ściągaczem. CE EN 388. Opakowanie: karton 12/120. Kolor: pomarańczowy/brązowy.
producent: PROCERA

- SKU 0000004893
- ID 2122
- Kategoria Rękawice ochronne
- PROCERA
Opis: Rękawice X-ESKIMO wykonane z ocieplanej dzianiny poliestrowo bawełnianej w kolorze pomarańczowym, pokrytej pianką lateksową w miejscu chwytu oraz całymi palcami na grzbiecie. Doskonałe do prac ręcznych w niskich temperaturach. Bardzo dobra przyczepność. Wysoka odporność na ścieranie. Zakończone ściągaczem. CE EN 388. Opakowanie: karton 12/120. Kolor: pomarańczowy/brązowy.

- Przeznaczenie Warsztatowe
- Rodzaj Powlekane
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu