Akcesoria do zegarków
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Prezentowe pudełko na zegarek - serduszka brązowe uniwersalny

ID produktu: 6771434
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

WYMIARY:

  • długość: 81mm
  • szerokość: 87mm
  • pokrywka: 84 x 90mm
  • wysokość: 56mm

Tekturowe pudełko w serduszka w kolorze brązowo-czarnym z brązową wstążką.

Na wieczku pudełka znajduje się napis: Elegant Fashion Watches.

Wewnątrz poduszka w kolorze czarnym.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
9618-uniw
Kolor
brązowy

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 4World Adapter FC/UPC Square seamless MM (08686), Hoya PROND 1000 58MM (PND100058P), Elmak DisplayPort - D-Sub (VGA) 0.15m czarny (SAVIO CL-90), Activejet tusz do drukarki Canon Supreme/ chip ACC-571BNX czarny, MicroConnect 2xRJ-45/RJ-45 kat.6a S/FTP Szary 7.5m (SFTP6A075TWIN), Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 70m (54086), Intellinet Network Solutions Patchcord S/FTP, CAT7, 0.5m, czerwony (740630), Faber-Castell Gumka Grip 2001 nakładka 2 kolory (224543), MAXXIMUS SAMSUNG S5620/S5610/S7070/C3060/B3410 1100 mAh, TelForceOne Nakładka Slim 1 mm do Samsung A10, nemo Mofi HUAWEI P30, Orion bambusowa 46x30cm , Uni Mitsubishi Pencil DŁUGOPIS UNI SX-101 OBUDOWA FIOLETOWA, Esperanza Diamond LED UV (EBN007), Bang & Olufsen Earset, PAW S.C. talerze papierowe Darts (AGS003301), Gino Rossi ZEGAREK DAMSKI GINO ROSSI - 10317 (zg685a) uniwersalny, Gudsen Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kit