Pudła archiwizacyjne

PRESSEL Pudło archiwizacyjne F100 260x100x320mm biały, 20 sztuk (PRS018)

ID produktu: 4693136
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Praktyczne, zamykane od góry pudło na zawartość segregatora. Wykonane z tektury falistej. Możliwość przechowywania na stojąco lub leżąco. Duże pola do opisu. Otwór na palec ułatwia wyjmowanie z półki. Podlega recyclingowi w 100% (pudło brązowe) Dostarczane na płasko - łatwe w składaniu. Wymiary zewnętrzne: błębokość 260mm, wysokość 320mm.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP toner CF280XC nr 80X (black), Fiskars Tłuczek do mięsa 27,5cm (1023792), Adidas SK Gaming New Collection Girls Top czarna (40) (GWGI-026G-40), Zebra Skaner kodów kreskowych CS4070 (CS4070-SR00004ZMWW), NoName Reduktor gazu do kuchenki, Optimus Sliding Long Spoon (8018909), Intellinet Network Solutions kabel światłowodowy Duplex LC/ST, 62.5/125 µm, OM1, 10m (471343), Bosch PVS611BB1E, INTER ZOO KLATKA NATALIA III CHROM P301H - 23267, TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass do Samsung A3 (OEM000932), Akyga DVI DisplayPort Mini, Czarny (AK-AD-37), Toma MARKER PERMANENTNY 202 CZERWONY (TO-202CZER), StarTech Kabel SFP+, 10Gbps, 7m (SFP10GAC7M), Spigen Etui Liquid Crystal do Samsung Galaxy S9 Blossom Crystal Clear, NoName Nerūdijančio plieno dubenėlis su guma 25 cm, 3MK Ferya SkinCase Huawei P20 Lite, JetWorld Toner Yellow Minolta Bizhub C654 C754 / TN711Y / 31500 stron / zamiennik uniwersalny, Orink Toner 380A Black TP (LHCB380A), Bellalux LED 4W, 470lm, 2700K, E14