Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 1 000 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 1 000 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier standard, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera Express

Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM

ID produktu: 8687489
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1600 obr/min
 • Mniej zagnieceń: Nie
 • Pojemność - pranie: 8 kg
 • Pojemność - suszenie: 5 kg
 • Silnik inwerterowy: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Maksymalna ochrona przed zalaniem

Czujnik poziomu wody i wyłącznik pływakowy zapewniają systemowi WPM najwyższą ochronę przed wylaniem wody. Wąż dopływowy jest dodatkowo opleciony metalem i tym samym również zabezpieczony z zewnątrz przed uszkodzeniami. Ten niewymagający wiele miejsca system ochrony przed wylaniem wody jest wyjątkowo praktyczny w przypadku pralko-suszarek lub pralek ładowanych od góry, które często ustawione są w ograniczonej przestrzeni.

Oszczędza czas i energię przy suszeniu

Przed rozpoczęciem procesu suszenia tkaniny są poruszane w strumieniu ciepłego powietrza i stopniowo wirowane. Dzięki temu jeszcze przed właściwym suszeniem ilość wody w tkaninach zostaje zredukowana - to oszczędza czas i energię.

Oszczędnie i szybko

Pralko-suszarki Miele oszczędzają energię i czas. Podczas prania wszystkie modele uzyskują najwyższą klasę energetyczną A. W procesie suszenia stosowana jest klasyczna technologia kondensacji w celu zapewnienia krótkich czasów pracy.

Oszczędny, efektywny i trwały!

Silnik ProfiEco firmy Miele to wyjątkowo wydajny napęd falownikowy, który jest niezwykle ekonomiczny i cichy. Ponieważ silnik jest sterowany elektronicznie, nie potrzebuje szczotek węglowych i dzięki temu nie ulega zużyciu. Skuteczna i wygodna pielęgnacja prania przez wiele lat.

Najwyższa jakość Miele dla długiej żywotności

Gdy niektórzy producenci testują silniki na 3000 godzin, my testujemy stałą wydajność nawet na 10 000 godzin. Dzień i noc. Kompleksowo i precyzyjnie. Aby każdego roku cieszyli się Państwo doskonałymi rezultatami.

Państwa urządzenie Miele "mówi" w kilku językach

Urządzenie potrafi wyświetlać wskazówki i teksty w kilku językach, aby móc zrozumieć wszystkie informacje. Wskaźnik na wyświetlaczu ułatwi użytkownikowi dokonać właściwych ustawień.

 

Elastyczne dokładanie prania

Program prania pralko-suszarki Miele jest już uruchomiony. Czy zostało jeszcze coś do włożenia? Nie ma problemu! Dzięki funkcji AddLoad pranie można dokładać jeszcze na krótko przed zakończeniem cyklu. Nie ma znaczenia, czy chodzi o ulubioną koszulę, czy też skarpetki – tkaniny można łatwo dokładać lub wyjmować. Dzięki temu można optymalnie spędzić swój dzień.

Inteligentne połączenie w sieć

Dzięki innowacyjnemu systemowi [email protected] można w pełni korzystać z potencjału urządzeń Miele na co dzień. Wszystkie inteligentne urządzenia domowe Miele można wygodnie i bezpiecznie łączyć w sieć. Obsługa jest prosta – przez aplikację Miele, obsługę głosową lub integrację z istniejącymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu. Łączenie w sieć odbywa się za pośrednictwem domowego routera WLAN i chmury Miele Cloud.

Program specjalny przeciw kłaczkom

Przy pomocy tego programu kłaczki, które po ostatnim suszeniu pozostały w urządzeniu, są całkowicie wypłukiwane. Kanał kondensacyjny, zbiornik na kąpiel piorącą i bęben są po kilku minutach całkowicie wolne od kłaczków. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo przebarwień tkanin przez odkładające się kłaczki.

Bęben SoftCare

W wyjątkowym bębnie SoftCare Miele z powierzchnią w formie plastra miodu pranie ślizga się po cienkiej warstwie wody. Dzięki temu tkaniny są wyjątkowo dobrze chronione, równomiernie suszone i lepiej wygładzone.

Alternatywa wobec prasowania z dodatkową świeżością

SteamCare od Miele umożliwia łatwą pielęgnację prania. Program Odświeżanie skutecznie usuwa zapachy z krótko noszonej odzieży bez jej prania. W ten sposób nadasz swojej odzieży przyjemny zapach. Program SteamFinish umożliwia wygładzenie wypranych już tkanin wewnątrz urządzenia – dzięki temu zaoszczędzisz do 50% czasu podczas prasowania i zyskasz wiecej swobody.

Nawet 50 % mniej prasowania

Dzięki dodatkowej opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie, co powoduje jego wygładzanie.

Delikatna i dokładna konserwacja

Dzięki technologii PerfectCare Twoje pranie będzie pielęgnowane na wiele sposobów, ponieważ technologia obejmuje cztery funkcje: bęben Miele SoftCare do delikatnego prania ulubionych ubrań, elektroniczne rozpoznawanie pozostałej wilgoci PerfectDry, wirowanie termiczne i automatyczne spłukiwanie kłaczków, które eliminuje konieczność ręcznego ich usuwania. Zapewnia to optymalną pielęgnację Twoich ubrań, dzięki czemu dłużej możesz się nimi cieszyć.

Hygieniczna czystość potwierdzona naukowo

Dzięki urządzeniu Miele Twoje pranie będzie nie tylko czyste, lecz higienicznie czyste: ponad 99,99% bakterii E.coli i S.aureus jest niezawodnie usuwane w programie „Tkaniny delikatne 40 °C“ z opcją AllergoWash oraz – jeśli jest dostępny w danym modelu – w programie „Bawełna Higiena 60 °C“. Zostało to potwierdzone badaniem przeprowadzonym przez Hochschule Rhein-Waal.

Łatwe usuwanie plam

Dzięki funkcji „Plamy“ przebieg programu dostosuje się do usuwania uporczywych plam. Dodatkowo włączy się np. funkcja „Pranie wstępne“, a program prania głównego się wydłuży. W wersji podstawowej można wybrać jeden z siedmiu rodzajów plam. Najwyższy wariant1 obejmuje nawet 23 różne plamy, z których jednocześnie można wybrać maksymalnie trzy. Ponadto na wyświetlaczu wyświetlą się przydatne porady i wskazówki.

 

Wygodne dozowanie w trosce o środowisko

System stworzony na specjalne okazje, oparty na kapsułkach zawierających precyzyjną porcję płynu. Te kapsułki z tworzywa sztucznego, które w 100% nadaje się do recyklingu, wkłada się po prostu do komory na płyn zmiękczający. Dokładne dozowanie środka piorącego odpowiednio do wybranego programu. Dostępnych jest 6 specjalnych środków piorących, 3 płyny do płukania, impregnat ImpraProtect, Booster do walki z silnymi zabrudzeniami oraz CottonRepair.

Krótki czas pracy i doskonałe wyniki

Dzięki funkcji QuickPower Wash&Dry możesz się cieszyć maksymalną swobodą. Innowacyjna technologia prania Spin&Spray zapewnia jeszcze krótsze czasy programu. Pranie jest szybko odwirowywane i spryskiwane wodą przez system zalewający. W ten sposób można wyprać 4 kg bielizny w zaledwie 49 minut – przy standardowo doskonałej skuteczności prania i płukania. Razem z programem suszenia pralko-suszarka Miele potrzebuje poniżej trzech godzin.

Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania

Autom. dozowanie za pomocą TwinDos jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos dozuje tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić, w porównaniu z ręcznym dozowaniem, nawet 30 % detergentu.

Rewolucyjnie oszczędnie przy każdym załadunku

Pralko-suszarki Miele z PowerWash osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia i są niezwykle ekonomiczne, nawet przy małych obciążeniach. Innowacyjna technologia prania Spin&Spray zapewnia szczególnie niski poziom wody, dzięki czemu wymagana jest znacząco mniejsza ilość energii do nagrzewania. Wszystkie czasy programu są umiarkowane, ponieważ żaden program prania nie trwa powyżej trzech godzin, w tym program oszczędzania energii Bawełna Eco.

Single

Spontaniczne pranie i suszenie ulubionych ubrań w mniej niż godzinę? Dzięki nowej funkcji Single Wash&Dry teraz jest to możliwe. Wybierz odpowiedni program, a Twoje ulubione ubranie będzie czyste i suche w niespełna godzinę. Swoje ubrania możesz włożyć do pralko-suszarki Miele nawet na krótko przed umówionym spotkaniem lub zebraniem, co zapewnia większą elastyczność na co dzień

Skuteczność przeciw wirusom – naukowo potwierdzona

Bezproblemowa pielęgnacja prania: dzięki automatycznemu dozowaniu TwinDos® z UltraPhase 1 i UltraPhase 2 w połączeniu z doskonałym efektem czyszczącym PowerWash niezawodnie usuwanych jest ponad 99,9% wszystkich możliwych wirusów. Zostało to potwierdzone badaniem przeprowadzonym przez Hochschule Albstadt-Sigmaringen. Program „Bawełna Higiena 60 °C“ z dodatkową funkcją „AllergoWash“ jest skuteczny w walce z osłoniętymi koronawirusami lub wirusami grypy, jak również z wirusami nieosłoniętymi.

Perfekcyjne zgranie dla bardziej zrównow. rozwoju.

Ekonomiczność w każdej sytuacji: dzięki doskonałej współpracy automatycznego systemu dozowania TwinDos® z wysoką wydajnością PowerWash pranie jest maksymalnie efektywne. Oszczędnie prać można nawet pojedyncze elementy – dzięki praktycznej opcji SingleWash. Pozwala to na każdorazowe zaoszczędzenie do 40% detergentu oraz do 60% energii i czasu.

 
Wyróżnione przez eksperta
 • Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min
 • Mniej zagnieceń Nie
 • Pojemność - pranie 8 kg
 • Pojemność - suszenie 5 kg
 • Silnik inwerterowy Tak
Produkt
Producent Miele
Kod producenta 11588310
EAN 4002516368793
Informacje podstawowe
Model WTR870 WPM
Pojemność - pranie 8 kg
Pojemność - suszenie 5 kg
Kolor Biały
Efektywność
Nowa klasa energetyczna D
Klasa efektywności prania A
Klasa efektywności wirowania A
Zużycie energii 262 kWh/100 cykli
Zużycie wody na cykl 105 l
Dane techniczne
Poziom hałasu podczas prania 46 dB
Poziom hałasu podczas wirowania 69 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min
Kierunek otwierania drzwi Prawy
Funkcje
Funkcje parowe Tak
Mniej zagnieceń Nie
Liczba programów 20
Sterowanie smartfonem Tak
Dane fizyczne
Szerokość 59.6 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 63.7 cm
Waga 98 kg
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
22/ 543 36 30
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 1 000 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 11:29
Cześć!
Pralko-suszarka Miele WTR870 WPM możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

10 539
Do koszyka