Pojemniki kuchenne

Pojemnik na żywność, 16 x 11 x 4 cm

ID produktu: 5665947
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość [szt.]: 1
  • Kolor dominujący: Niebieski
  • Materiał: Plastik
  • Rodzaj: Pojemnik do przechowywania
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Nadaje się do przechowywania i transportu żywności.
  • Wykonane z tworzywa sztucznego.
  • Wymiary: 16 x 11 x 4 cm.

Specyfikacja

Rodzaj
Pojemnik do przechowywania
Materiał
Plastik
Kolor dominujący
Niebieski
Ilość [szt.]
1

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: SilverStone SST-EC04-E, Duracell USB 2 x 2.4A (DR5010A), Jabra Motion Office UC (6670-904-101), Assmann Kabel zasilający IDE/M - SATA/M, 0.15m, Kenko Smart MC Protector slim 58 mm (KEDSMPR58), Longshine Moduł nadawczo-odbiorczy mini GBIC, LC Duplex, 850 nm (LCS-MGBIC-SX), Camelion Bateria AAA / R03 4szt., Platinet 11000mAh (43454), Zolux Drzwiczki dla kota 2reg białe, Zebra ZQ510 MOBILE PRINTER - ZQ51-AUE000E-00, Saturn ST-CC0222, BGtech Kubek Mega przystojniak 370ml , Baseus Magnetyczny Small Ears Flat Type - Czarny, TelForceOne Nakładka Liquid Mirror TPU Flower1 do Samsung Galaxy S9 Plus, Icy Dock Icy Dock DuoSwap MB971SPO-B, Mocolo SUPER CRYSTAL SAMSUNG GALAXY A5 2018 (A8 2018) CLEAR, Acme Słuchawki z mikrofonem Bluetooth douszne BH508 Sport-507829, JetWorld Toner Black Xerox 6130 zamiennik 106R01285 / Black / 2500 stron uniwersalny, Gembird Gembird samoprzylepna płytka mocująca 30 x 30 mm (20 szt)