Środki czyszczące do elektroniki
Do koszyka

Platinet FS5525 Płyn Do LCD 250ML

ID produktu: 755975
Zobacz produkty podobne
(5)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność [ml]: 250
  • Rodzaj: Spray
  • Zastosowanie: Do ekranów
Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Typ środka: Płyn do czyszczenia monitorów LCD oraz ekranów plazmowych 


Pojemność: 250 ml

Specyfikacja

Rodzaj
Spray
Zastosowanie
Do ekranów
Pojemność [ml]
250

Opinie (5)

(5)
4.5/5
(5)
100% osób poleca
ten produkt
5
60%
4
40%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra cena i działa.
  • ZALETY:
  • + Czyści
  • WADY:
  • - Sumienia nie wyczyści :C
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
012 65 10 599
Opis:
Dane kontaktowe: PLATINET S.A. – SERWIS ul. Tadeusza Śliwiaka 48 30-798 Kraków tel. 012 65 10 599 fax. 012 65 10 574 email: [email protected] Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: DeLonghi KBOV 2001.BK, Teka MTP 978 stojąca piaskowy beż (46978020S), Incore tusz IH-940XL-MR30 / C4908AE nr 940XL (magenta), Rapid Zszywacz Fashion HD70, 70 kartek (10K253ZA), Sencor SEP 120, Pilot Cienkopis kulkowy V5 grip niebieski (WP1377), TerraTec NEO XS (145359), Transcend SSD360 256GB SATA3 (TS256GSSD360S), InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 50/125µm, OM3 20m (88639O), Armac C5 przeciwprzepięciowa 5 gniazd 3m szary (C5A/30/SZ), PremiumCord HDMI - HDMI, 15, Czarny (kphdmer15), PowerCube Przedłużacz Extended USB 3m szary (2404/FREUPC), VRS Design Etui VRS Design Damda Slide do iPhone 6S/6 Plus (V903306), Sera FLORENA BUTELKA 250 ml, Datalogic POWERSCAN PD9300 LASER - PD9330-K2, Digitus Modularna wtyczka CAT.6 (AK-219603), Akyga ADAPTER PCI-E 6PIN M-M (AK-CA-49), TelForceOne Szkło hartowane 5d do Huawei Mate 9 czarne, ADATA Premier Micro SDXC 64GB UHS-I Class 10 (AUSDX64GUICL10A1-R)