Karma sucha dla psa
Do koszyka

PLANET PET Adult Kurczak - 3kg

Uniwersalna 3
ID produktu: 1216510
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Masa netto [kg]:
  • 3
  • 15
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Skomponowana specjalnie dla psów małych i średnich ras. Zbilansowane składniki sprawiają, że jest doskonała karma bytowa dla psów powyżej 12 m-ca życia.

 

 

Składniki: mięso z kurczaka 35%, jelito drobiowe, kukurydza, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem, źródłem witaminy E), olej z łososia, aromaty naturalne, suszone jabłka, drożdże, minerały, oligosacharydy (150 mg/kg), frukto-oligosacharydy (100 mg/kg), ekstrakt z yukki schidigera (80mg/kg).
 
Analiza składu: Białko 24%, tłuszcz 12%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2,5%, wapno 1,4%, fosfor 1,1%. 
 
Dodatki na kg: Witamina A (15 000 IU), Witamina D3 (1 500 IU), witamina E (300 mg), miedź (18mg), selen organiczny (0,2mg).

Specyfikacja

Wiek
Psy dorosłe (1+)
Dla psów
Małych
Średnich
Dedykowana dla ras
Uniwersalna
Rodzaj
Z kurczakiem
Z łososiem
Z ryżem
Masa netto [kg]
3
Dodatkowe właściwości
Dostarczenie witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Naturalne
Ochrona przewodu pokarmowego
Optymalna kondycja
Prawidłowy wzrost i masa ciała
Wspomagające trawienie

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xerox Stand for WorkCentre 5225/ 5230/ 7132, Wiwa MC-003, Teesa TSA1010, Honeywell 9000095CABLE, Platinet OMEGA LED BULB R50 4200K E14 5W, Bitdefender Internet Security 2019 (BDIS-K-3Y-5D), Derform Podkład oklejany Księżniczki (DERF.POKS), VRX Racing Zestaw śrub do głowicy silników Nitro GO.21- GO.28 (VRX/S6-3516), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC OM2 50/125um Duplex Multimode, 3m, Pomarańczowy (470322), JBL.DE CALCIL PUSZKA 250 ml, AQUAEL RURKA SSĄCA DO FILTRA FZN /2, OVER ZOO OVER ZOO OMEGA COMPLEX 50ml - VAT005657, MicroConnect Patchcord światłowodowy ST/UPC - ST/UPC, 50/125, OM3, 3m (FIB112003), Keycraft GoGoPo Mini notes (246839), Arozzi Verona V2 Czarny (VERONA-V2-BK), Kanlux Żarówka halogenowa G9-20W STAR (18420), Casio G-SHOCK GA-400 -7AER, SmartWoods Case Etui Drewniane Triangle Clear Iphone 6 6S Plus, EDIFICE Męski Edifice Momentum Chronograf EFV-570L-2AVUEF