Papier biurowy

Papier Vertiv A4 500 arkuszy (xem408093)

ID produktu: 1474436
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Format: A4
  • Gramatura [g/m2]: 80
  • Rodzaj: Uniwersalny
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Papier kolorowy dostępny w szerokiej gamie kolorów, idealny do drukarek laserowych i atramentowych; format A4; gramatura: 80g/m2; opakowanie: 500 arkuszy; kolor kość słoniowa.

Specyfikacja

Uniwersalny
Rodzaj
Uniwersalny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Aqua Computer Kontroler RGB (53170), Miele Prasowalnica B 995 D biała, Starpak Klej w sztyfcie TRANFORMERS, Purina GOURMET GOLD MP - MUS Z TUŃCZYKIEM (4x85G), Epson Tusz C13T16234022, T162340 (magenta), CERTECH SUPER BENEK 25L Compact Naturalny, Gembird Zestaw do majsterkowania dla profesjonalistów 71 elementów (TK-PRO-02), Delfin TECZKA Z GUMKĄ DELFIN 9CM ZIELONA (240115), ScanVet Fresh Aid 112ml - pielęgnacja jamy ustnej psa i kota, Equip Patchcord światłowodowy MTP - MTP, Multimode OM4, 20m (25555807), TB Toner TK-TK3100N / TK3100 (Black), Ringke Fusion Xperia XZ Crystal View, Delock DisplayPort HDMI, 2m, Biały (83818), Ami Play Smycz regulowana 6 in 1 London Szara r. XL, GSM City MERCURY IJELLY CZARNY HUAWEI Y6 PRIME 2018 / HONOR 7A, Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył iPhone 8 Plus / 7 Plus granatowy, Lenovo ThinkPad E480 (20KN001QPB) 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ Windows 10 Pro PL , TelForceOne Nakładka Defender Solid 3w1 do Samsung A6 Plus 2018 granatowa