Stabilizatory napięcia
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Orvaldi Inwerter ORVALDI INV12-300W

ID produktu: 6509633
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Informacje dodatkowe: inwerter z czystą sinusoidą na wyjściu Inwertery tej serii doskonale sprawdzą się do: czysto-sinusoidalnego zasilana awaryjnego np: piece CO. bramy garażowe. rolety antywłamaniowe. pompy wodne
Opis ogólny: INVERTER ORVALDI INV12-300W 12VDC
Waga (kg): 4.000
Wymiary [G x S x W] (mm): 340 x 100 x 150

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
INV12-300W
EAN
5904006036924

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
71 311 20 53

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Media-Tech (MT392), Digitus HDMI - HDMI 1m czarny (AK330107010s), InLine Tester napięcia 200-250V (43000I), APC Essential przeciwprzepięciowa 8 gniazd 2m biały (PM8-GR), Dicota Anti-glare dla Surface Pro 4 (D31161), HP Podajnik papieru na 500 arkuszy do PageWide (G1W43A), Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 1m (46390), Penmate Kredki Premium Kolori 6 kolorów neon, MyScreen Protector Folia Antireflex do Samsung Galaxy J3 2016, Trevi XF 100, BaByliss Perfect`liss G800E, Bisset Skórzany pasek do zegarka 20 mm Bisset BS-137.20.18.02 uniwersalny, NoName CASE ETUI LIQUID GLITTER TPU HUAWEI P30 RÓŻOWY standard, Xiaomi Mi 9T Pro 64 GB Dual SIM Czerwony (MZB8018EU), Tracer Aligator RGB LED (TRASLU46466), Nillkin Etui Nillkin Rubber Wrapped Galaxy Note 10+ -Blue uniwersalny, Inkdigo Toner INKDIGO Samsung CLP 310M/CLT-M4092S, magenta, 1000 str., Acer Helios 300 (NH.Q5PEP.035) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ Windows 10 Home