Tonery do drukarek
Do koszyka

Orink Toner CF287A Black TP (LH287A)

9000
ID produktu: 5648008
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Linia:
  • Premium
  • Standard
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

TP Toner CF287A do drukarek HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527c / 527z / HP LaserJet Enterprise M506n / 527f | Black | 9000str.

HP LaserJet Enterprise Flow MFP M: 527c / 527z

HP LaserJet Enterprise M: 506dn / 506n / 506x / 527dn / 527f

Wydajność (przy 5% pokryciu strony A4) 9000str.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Jabra Speak 410 (100-43000000-40), ADATA C906 32GB (AC906-32G-RBK), StarTech Patchcord Światłowodowy LC - SC 2M (FIBLCSC2), Dell Toner P6731/ 593-10066 Yellow, InLine Uchwyt 23150B 10"-32", MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 2M 9/125 OS2 (FIB441002), VRS Design Etui VRS Design High Pro Shield do iPhone 7 (V904605), Trixie SZCZOTKA MASUJĄCA Z GUMY (NACIĘTE KOŃCÓWKI) 9 x 13 cm, Girmi (FM02), Maclean Koszulka termokurczliwa 4mmx5m MCTV-531, Hyperbook N85S i7-8750H/8GB/1000 GTX1050Ti 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , NoName Etui Candy LG V30 czerwony/red, Lorus Damski Klasyczny RRW16FX9 Mesh złoty, Casio A168WECM -5EF Retro Vintage Mirror damski Rose Gold, Zolux ZOLUX Drewniana zabawka dla papug BANJO, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , GoodRam S400M 120GB SATA3 (SSDPR-S400M-120), Dell SE2219H, NoName CASE ETUI WIÓRKI ZŁOTE GOLD SAMSUNG GALAXY J3 2018 standard