Organizery kabli
Do koszyka

Organizer Lanberg Lanberg organizer kabli Rzep 12mmx15cm wielokolory

ID produktu: 5803399
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Rzepy
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Rodzaj Opaski rzepowe
Liczba w opakowaniu jednostkowym 12
Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Zielony
  • Żółty
Wymiary

12mm x 15cm

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
ORG01-MT150-MC6
EAN
5901969414639
Informacje podstawowe
Rodzaj
Rzepy

Opinie

(1)
(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Spełniają swoje zadanie: łatwo je zacisnąć, trzymają się dobrze
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Whitenergy HP Probook 5310M 14.4-14.8V 2600mAh (09478), Titanum TM113P (5901299904732), Technisat DIGIT ISIO S2 czarny (0000/4756), StarTech DVI-D - DVI-D 0.3m czarny (DVIDDMM1), Freestyle SHOELACE EARPHONES + MIC FH2112 BLUE [42777], InLine Euro/C7 (90ACC1885), Elo Touch Solutions ECMG2 Power Module IDS02S (E275433), Green Cell Lenovo Ideapad S9, S10 2 Seria CZARNA 11.1V (LE11), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 3m (54077), Unitek D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 20m czarny (Y-C508G), Patio Plecak Combo 29L Prism (78146CP), Fostex (PM-SUBmini2), Sencor SFR 5320WH, Brennenstuhl Eco-Line zwykła 7 gniazd 1.5m czarny (1150704), Tescoma Garnek Presto z dzióbkiem wysoki 20cm (728120.00), GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H LG K3 LTE, Notizio NOTATNIK A6 80K.KRAT.NOTIZIO CZERWONY OPRAWA MIĘKKA 7047 AVERY CZERWONY, Mercury Goospery Etui Jelly Case Mercury HTC A9S czerwony