Organizery kabli
Do koszyka

Organizer Lanberg Lanberg organizer kabli Rzep 12mmx15cm wielokolory

ID produktu: 5803399
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Rzep
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Rodzaj Opaski rzepowe
Liczba w opakowaniu jednostkowym 12
Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Zielony
  • Żółty
Wymiary

12mm x 15cm

Specyfikacja

Rodzaj
Rzep

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Whitenergy HP Probook 5310M 14.4-14.8V 2600mAh (09478), Titanum TM113P (5901299904732), Technisat DIGIT ISIO S2 czarny (0000/4756), StarTech DVI - DVI, 0.3, Czarny (DVIDDMM1), Freestyle SHOELACE EARPHONES + MIC FH2112 BLUE [42777], Datalogic Euro/C7 (90ACC1885), ELO TouchSystems ECMG2 Power Module IDS02S (E275433), Green Cell Lenovo Ideapad S9, S10 2 Seria CZARNA 11.1V (LE11), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 3m (54077), Unitek D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 20, Czarny (Y-C508G), Patio Plecak Combo 29L Prism (78146CP), Fostex (PM-SUBmini2), Sencor SFR 5320WH, Brennenstuhl Przedłużacz Eco-Line z wyłącznikiem 7 gniazd 1,5m (1150704), Tescoma Garnek Presto z dzióbkiem wysoki 20cm (728120.00), GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H LG K3 LTE, Notizio NOTATNIK A6 80K.KRAT.NOTIZIO CZERWONY OPRAWA MIĘKKA 7047 AVERY CZERWONY, Mercury Goospery Etui Jelly Case Mercury HTC A9S czerwony