Organizery kabli
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Organizer Digitus Maskownica DIGITUS taśmowa do okablowania na rzepy elastyczna regulowana 2m czarna

ID produktu: 7069720
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Otuliny na przewody
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Informacje dodatkowe

: Elastyczny przewód kablowy z rzepem jest uzupełnieniem do zarządzania ka Możliwość elastycznego przycinania na wymiar, samozacisk. zapięcie na r Możliwość ponownego zapięcia aby dodać nowe lub usunąć pojedyncze ka Wąż kablowy pasuje do wiązek kablowych o średnicy do 5 cm Długość: 2 m Średnica: 2 - 5 cm Wymiary po otwarciu: Dł. 200 szer. 8,5 wys. 0,3 cm
Kolor: Czarny
Opis ogólny: Maskownica taśmowa do okablowania na rzepy elastyczna regulowana 2m czarna
Pozłacane styki: nie
Typ kabla / urządzenia: Inne

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
DA-90507
EAN
4016032463320
Informacje podstawowe
Rodzaj
Otuliny na przewody

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.digitus.info/pl/impressum/ Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: LogiLink HDMI - HDMI 1m czarny (CHB1101), A-LAN Łącznik RJ45-RJ45 UTP kat 5e - WTM17, 3MK FlexibleGlass do Samsung Galaxy Alpha (F3MK_FLEXGLASS_SAMGALPHA), Nielsen Design 18x24 Biały (8988042), Art HDMI męski - SVGA żeński + Audio 3.5mm, Techly Szafka wisząca ECO 19" 6U/320mm szklane drzwi zmontowana szara (022212), MicroConnect Duplex SC/SC 9/125µm OS2 10m (FIB221010), Toma Długopis Superfine 0,5mm TOMA (174427), SafePrint kompatybilny toner z Brother TN-230Y, Yellow (#6134006012), Vordon Vordon HT-852BT, MAXXIMUS SAMSUNG G350 CORE PLUS 2150 mAh, Kerberos Productions Inc. The Pit: Infinity, Fibaro Inteligentny sterownik rolet Walli Roller Shutter -FGWREU-111, Inkdigo Tusz INKDIGO HP 337, czarny, 15 ml, Koss KPH14W, Vist PBA, Core i5-9600KF, 32 GB, RTX 2060, 1 TB HDD Windows 10 Pro, Terra 2463W PV (3030061), Roneberg RLM Czarno-złoty , ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 150M ROUND DROP
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni