Odkurzacze automatyczne

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Roborock S50 Vacuum Cleaner 2

BESTSELLER!
ID produktu: 4671874
Zobacz produkty podobne
(85)
Zapytaj społeczności 18 pytań
 • Automatyczny powrót do bazy: Tak
 • Maksymalny czas działania: 150 minut
 • Możliwość współpracy z wirtualną ścianą: Tak
 • Pojemność zbiornika na kurz: 0.5 l
 • Poziom hałasu: 67 dB
Rekomendacja eksperta
Wyposażony w funkcję mopowania odkurzacz automatyczny! Dzięki systemowi bioniki roślinnej, może wchłaniać wodę. Zaawansowana technologia nawigacji i mapowania obszaru zapewnia najefektywniejszą drogę urządzenia podczas jego pracy
Opis
Specyfikacja
Opinie (85)
Pytania i odpowiedzi (18)
Gwarancje
Outlet (3)
Raty
Leasing

Opis produktu

Automatyczny powrót do bazy

Dobry odkurzacz automatyczny powinien być niemal bezobsługowy. Jednym z rozwiązań, które sprawiają, że odkurzacz działania z dużą dozą niezależności, jest automatyczny powrót do bazy. Urządzenie, gdy ulegnie rozładowaniu lub zakończy pracę, powróci do bazy i rozpocznie proces ładowania baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie potkniesz się nagle o odkurzacz, który pozostał w niespodziewanym miejscu. Funkcja automatycznego powrotu do bazy wpływa również na szybszą gotowość sprzętu do ponownej pracy – użytkownik nie musi pilnować stanu baterii ani zanosić urządzenia do bazy, gdyż sprzęt samodzielnie powróci do stacji ładowania.

Możliwość współpracy z wirtualną ścianą

Odkurzacz automatyczny może poruszać się po całym domu lub mieszkaniu albo mieć jasno wytyczone strefy działania. Chcąc zablokować jego dostęp do konkretnych pomieszczeń lub ich fragmentów, możesz korzystać z wirtualnej ściany. Ten model odkurzacza może współpracować z tym rozwiązaniem, dzięki czemu dopasujesz parametry jego działania do własnych oczekiwań i do indywidualnych warunków mieszkaniowych. Wirtualna ściana może ograniczać dostęp do klatki schodowej albo blokować wjazd urządzenia do pokoju dziecka.

Jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - funkcja mopowania

Automatyczny odkurzacz może nie tylko dokładnie odkurzyć, ale także wytrzeć podłogę, co umożliwia wbudowana funkcja mopowania. Urządzenie z tak szeroką funkcjonalnością wyręczy użytkowników w uciążliwych pracach domowych i kompleksowo zadba o czystą podłogę. Odkurzacz z opcją mopowania usunie kurz i zabrudzenia na sucho i na mokro, bez problemu poradzi sobie z zaschniętymi plamami i błotem.

Natychmiast pozna Twój dom - funkcja mapowania pomieszczeń

By odkurzanie przebiegało szybciej i łatwiej, odkurzacz wyposażono w funkcję mapowania pomieszczeń. Urządzenie tworzy wirtualną mapę pomieszczenia, co ułatwia jego dalszą pracę. Odkurzacz nie porusza się wówczas chaotycznie, ale w uporządkowany, logiczny sposób, dzięki czemu odkurzanie jest dokładne i systematyczne. Mapowanie jest tworzone automatycznie w trakcie pracy urządzenia, dlatego ewentualne modyfikacje w ustawieniu mebli nie są żadną przeszkodą dla urządzenia.

Dowolnie zaplanuj harmonogram sprzątania

Ideą odkurzaczy automatycznych jest wyręczanie użytkowników w konieczności samodzielnego odkurzania domów lub mieszkań. Ten model urządzenia jest wyposażony w funkcję tworzenia harmonogramu pracy, dzięki czemu możesz zaplanować regularne odkurzanie automatyczne. W ustalonym terminie odkurzacz samodzielnie się uruchomi i poodkurza zaprogramowaną przestrzeń.

Odkurzanie nieprzeszkadzające w codziennych obowiązkach

Cicha praca odkurzacza automatycznego to jedna z jego kluczowych zalet. Ten model urządzenia pracuje dyskretnie, ale nie jest to najcichsze z dostępnych urządzeń. Maksymalny poziom emitowanego hałasu nie powinien jednak przekraczać 70 dB, dzięki czemu działanie tego sprzętu nie będzie przesadnie uporczywe i nie powinno zakłócić typowych domowych aktywności.

150 minut pracy odkurzacza

Odkurzacze automatyczne mogą dysponować niezwykle wydajnym akumulatorem, a dzięki temu ich maksymalny czas działania będzie bardzo długi. Ten model odkurzacza może działać bez przerwy nawet przez 150 minut, a to wystarczająco długo, by posprzątać duży dom lub bardzo przestronne biuro albo wykonać kilkakrotne odkurzanie mniejszej powierzchni. Jeśli więc poszukiwany jest odkurzacz automatyczny do dużego metrażu, warto postawić na model o tych parametrach.

Sterowanie odkurzaczem za pomocą aplikacji mobilnej

Do obsługi tego odkurzacza wystarczy aplikacja na urządzenia mobilne. Możesz sterować jego działaniem z telefonu lub tabletu bez konieczności podnoszenia się z kanapy. Aplikacja umożliwia nie tylko zdalną aktywację odkurzacza, ale też jego dokładne programowanie. Ten rodzaj sterowania zdecydowanie podnosi komfort użytkowania urządzenia i sprawia, że jest ono niemal bezobsługowe.

Bezprzewodowa komunikacja za pomocą WiFi

Korzystaj ze swojego odkurzacza automatycznego tak, jak lubisz. Programuj jego działanie za pośrednictwem aplikacji i korzystając z łączności poprzez WiFi. Ten model urządzenia posiada wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu może zostać przyłączony do sieci domowej, co zdecydowanie ułatwi jego obsługę. Zamiast posługiwać się pilotem lub przyciskami na obudowie, wystarczy włączyć aplikację i wybrać odpowiednią opcję na ekranie urządzenia mobilnego.

Duży pojemnik na kurz

Podczas sprzątania odkurzacz automatyczny zbiera kurz i zabrudzenia z dużą dokładnością, dlatego też pojemność zbiornika na kurz nie powinna być zbyt mała, by nie okazało się, że trzeba go opróżniać w trakcie sprzątania. W tym modelu urządzenia zastosowano zbiornik na kurz o pojemności 0.5 litra, a to wystarczająco dużo, by pomieścić zabrudzenia z całego mieszkania.

Regulowana moc ssania

Odkurzanie podłoży twardych jest łatwiejsze niż dokładne sprzątanie zabrudzeń z dywanów. Odkurzacz automatyczny może dysponować opcją regulacji mocy. Tak jest właśnie w tym modelu urządzenia – moc działania można dopasować do konkretnej sytuacji, podłoża, a także do stopnia zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu odkurzanie jest łatwiejsze i skuteczniejsze.

Xiaomi Roborock Sweep One Vacuum Cleaner

Inteligentny odkurzacz RoboRock Sweep One zapewnia skuteczne sprzątanie a zestaw wbudowanych czujników pozwoli mu prawidłowo określić odległość do przedmiotów i ścian, automatycznie określić powierzchnię, prędkość wentylatora, moc pracy, ustalać pozycję (dzięki algorytmowi SLAM) i wiele innych opcji, które skierowane są na najwyższą jakość sprzątania w dość krótkim okresie czasowym.

 
 

Odkurzacz i mop w jednym


Szczotka główna ze szczecinami typu V (prędkość obrotowa to 1350 obrotów na minutę) oprócz bocznych szczotek w kształcie litery Z (330 obrotów na minutę) zapewnia maksymalne skuteczne czyszczenie. Szmatka z mopem, szerokości głównej szczotki odkurzacza, znajduje się blisko zbiornika na wodę. Dla największej skuteczności Roborock Sweep One wyposażony jest w specjalny zbiornik na wodę. Został skonstruowany tak, aby był łatwy w użyciu, bez wysiłku, bez problemów z instalacją. Woda ze zbiornika nawilża materiał z mikrofibry. W tym trybie urządzenie może pracować około 40-50 minut. Inteligentny system działa na zasadzie głównej instalacji bionicznej i sam kontroluje wodę. Gdy przestanie działać funkcja mopa zostaje automatycznie zatrzymana.

 
 

Wyjątkowa moc ssania

 

Robot-odkurzacz wyposażony jest w najnowocześniejszy silnik NIDEC, który tworzy ciśnienie w 2000 Pa. Dodatkowo, Sweep One jest w stanie pokonać różne przeszkody o wysokości do 2 cm. Akumulator o pojemności 5200 mAh zapewni do 2,5 godzin pracy odkurzacza.

 
 

Cicha praca i mocna bateria


Odkurzacz jest także wyjątkowo cichy, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał podczas swojej codziennej pracy. Filtr klasy E11 z wodoodporną powłoką teflonową zapewnia 95% skutecznego czyszczenia w ciągu roku. Dla zapewnienia maksymalnej wydajności, producent zaleca wymianę filtra co najmniej raz w roku. Mocna bateria litowa o pojemności 5200 mAh, może działać do 2,5 godziny, co jest równoznaczne oczyszczeniu nawet 250 metrów kwadratowych powierzchni mieszkaniowej.

 
 
 

Samodzielna praca lub zdalne sterowanie za pomocą aplikacji

 

W urządzeniu znajduje się specjalny Laser Distance System, umożliwiający monitorowanie otoczenia (kąt widzenia wynosi 360 stopni) i mapowanie wnętrza za pomocą algorytmu SLAM. Dzięki temu odkurzacz jest wyjątkowo skuteczny i dokładny. Odkurzacz Roborock Sweep One można zsynchronizować ze smartfonem czy tabletem, za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki temu, użytkownik będzie mógł zobaczyć mapę swojego mieszkania lub domu i dotykowo zarządzać nawigowaniem urządzenia po pomieszczeniach, ustawiać czas sprzątania czy zmienić nazwę robota. Urządzenie ma także możliwość samodzielnego planowania trasy sprzątania powierzchni.

 
 
 

Ulepszona baza ładująca


180-stopniowy zasięg podczerwieni z prędkością około 4 metrów, dokładniejsze blokowanie bazy ładującej oraz zabezpieczenie przez przepięciem czy zwarciem gwarantują wysokie bezpieczeństwo i jeszcze dłuższą żywotność odkurzacza. Dzięki specjalnego czujnikowi, odkurzacz rozpoznaje stan naładowania akumulatora i za pomocą dwóch laserowych czujników samodzielnie powraca i dokuje się do stacji ładującej rozpoczynając proces ładowania akumulatora.

 
 
 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
46MiVC2wht
EAN
5970995780223
Informacje podstawowe
Moc silnika
55 W
Kolor
Biały
Fizyczne
Wysokość [cm]
9.65
Średnica [cm]
35
Waga [kg]
3.2
Funkcje
Techniczne
Pojemność zbiornika na kurz
Poziom hałasu
Maksymalny czas działania
Czas ładowania
300 minut

Opinie

(85)
(85)
4.5/5
(85)
92% osób poleca
ten produkt
5
85%
4
7%
3
2%
2
5%
1
1%
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy zakup od lat, sprząta fantastycznie, dodatkowa opcja mopowania - idealna do twardych powierzchni.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Odkurzanie 62 m2 w 65 minut, polski język w aplikacji, mocna bateria. Wjeżdża na dywany shaggy i je odkurza :) produkt super!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Super nie spodziewałem się że działa to tak dobrze
 • ZALETY:
 • + można odwiesić zdalnie poprzez polecenia powrotu do bazy
 • + wjeżadza na każda powierzchnie i nieśle sobie radzi
 • + zasysa dobrze
 • + wszytskie elementy łatwo sie czyści
 • WADY:
 • - nie dokładnie w rogach ale to chyba każdy tak ma
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Absolutna rewelacja. Należy uważać tylko na odpowiedni dystans (jest w instrukcji) stacji bazowej od ścian, jeśli będzie mniejszy robot nie może się w niej zadokować
Odkurzacz sprząta swietnie. Wjeżdza pod szafki (z milimetrowym luzem) i tam też robi swoje...
 • ZALETY:
 • + Swietnie sprząta.
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dużo lepszy od roomby 891. Powierzchnię mieszkania po podłodze 40 m2 sprząta w 40 minut. Na ustawieniach MAX wcale nie jest taki głośny a odkurza dużo lepiej od roomby.
 • ZALETY:
 • + Nawigacja, aplikacja mobilna, strefy, no-go line, myty pojemnik na kurz i filtr.
 • WADY:
 • - Jednak na szczotkę nawijają się włosy czego w roombie 891 nie było.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie spełnia oczekiwania.
 • ZALETY:
 • + Bardzo duża "inteligencja", nie porusza się przypadkowo, ale wg algorytmu (co widac na mapce na smartfonie), świetnie objeżdża nogi stołów itp, nie robi mijaków, wjeżdża pod meble, dobra siła ssania.
 • WADY:
 • - Mopowanie to fikcja, to przecieranie na mokro. Dość mały pojemnik na brud, po 70 m kw trzeba oprozniac (przy psie w domu). Nie wjedzie na ciemny dywan, bo uważa, że to spadek. Szkoda, że nie możliwości wyłączenia czujników spadku z poziomu aplikacji!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Zadowolenie wielkie. Mam psa i wreszcie nie ma wszędzie psiej sierści. Włączam codziennie. Zastanawiałem się nad ta dodatkową funkcja mopowanie i według mnie warto. Nie jest to myci podłogi z płota a dokładne odkurzanie. Jak przetarcie ściereczka półek z kurzu. Mopowanie zbiera przyklejony kurz i włosy, dzięki temu mycie podłogi i odkurzanie dokładne raz w miesiącu. Kupiłem już takie dwa poluje na trzeci w dobrej cenie. Polecam
 • ZALETY:
 • + moc
 • + mopowanie
 • WADY:
 • - mógłby mówić po polsku
 • - dla starszych osób byłoby to ułatwienie
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Przychodzę do czystego domu zmęczony z pracy. Siadam w fotelu. Patrzę jak moje dzieci wbiegają z podwórka w butach, były w piaskownicy, sypie się z nich jak z choinki po trzech królach. Otwierają herbatniki zjadają około 1/4 resztę rozkruszają po podłodze. Mogę mieć to w d..ie bo wiem, że jest odkurzacz, jedyna rzecz w domu która mnie słucha. Wyciągam telefon, kilkukrotnie przesuwam palcem po ekranie, pokój sprząta się sam. Zbieram dzieciaki do kompania, napełniam zbiornik wodą z kilkoma kroplami płynu do podłóg. Zanim wrócę 45-cio metrowy parter jest odkurzony i przetarty.
Rano wstają dzieci, jedzą płatki, nie jest dużo lepiej jak przed sprzątaniem. Zbieram krzesła, żeby nie przeszkadzały w odkurzaniu. Z pracy włączam odkurzanie i przetarcie na mokro. Przychodzę do czystego domu zmęczony z pracy koło się zamyka ;)
 • ZALETY:
 • + Mocny zaciąg
 • + Dokładny plan czyszczenia
 • + Mocna bateria
 • + Łatwa w obsłudze aplikacja
 • + Czyszczenie stref
 • + Wirtualna ściana z poziomu aplikacji bez badziewiastych elementów
 • + Dobre wykonanie
 • + Przystępna cena
 • + Możliwość przetarcia podłogi na mokro
 • + Wciąga włosy
 • + futro i małe zabawki
 • + Rzadko się wiesza
 • WADY:
 • - Podłoga jest przetarta to nieźle ale jednak nie jest umyta
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne bo solidnie wykonany.
Zaskoczyło mnie to, że ma spore rozmiary i solidną baterię (na 80m2 jak na razie zużywa raptem 18%).
Dodatkowo fajnie, że jest taki uparty bo pcha się na wszelkie grube dywany, wycieraczki i na co tylko się da.
Odkurzanie spoko ale mopowanie liche. Trzeba od razu się nastawić, że jest to bardziej przecieranie podłogi niż mycie. Ściąga kurz i to wszystko bo nie jest w stanie zmyć nawet lekkiej plamy. Pojemnik na wodę wcale nie jest taki strasznie mały, to już gorsze że szmatki są takie małe i ciągle trzeba je zmieniać pomimo bardzo częstego mycia podłogi). Nie wymiata z narożników! - przed zakupem nikt nigdzie nie wspomina, że ta zmiotka nie sięga w narożniki! Dodatkowo zapamiętuje tylko jeden układ pomieszczeń czyli przenosząc na inny poziom domu tracimy wszystkie zapisane pokoje a przy tym wirtualne ściany, możliwość wysyłania go w konkrente miejsce itp. czyli ogólnie zaczynamy wszyskto od zera.
Ogólnie jestem zadowolony ale powinien wymiatać narożniki, nie posiadać tego daszka (przez który nie pod wszystkie meble wjeżdża) no i powinien mieć ciut większego mopa (chodzi o szmatkę a nie pojemnik).
 • ZALETY:
 • + Rozbudowana aplikacja i dobra bateria.
 • WADY:
 • - Ciut za wysoki i słabo wyciera podłogę.
 • - Nie za bardzo nadaje się na dwa poziomy domu bo traci mapę.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
W moim przypadku odkurzacz ma do czynienia tylko z panelami (ewentualnie z płytkami w łazience). Swoją robotę wykonuje naprawdę dobrze. Mieszkanie 40 m2 robi w 29 min. i raportuje przy tym 27 m2 wysprzątanej powierzchni (zużywa przy tym jakieś 15% baterii). Codziennie sprząta całe mieszkanie raz, a mimo tego kurzu oraz brudu w zbiorniku jest naprawdę dużo. Opróżniam go co dwa pełne sprzątania. Dodatkowo włączając funkcje mapy w fazie beta (jeszcze testowej) dostajemy dostęp do wyznaczania strefy "no go" oraz zlecania sprzątania tylko zaznaczonego obszaru. Bardzo przydatne funkcje. Strefa "no go" jest bardzo przydatna na przykład w przypadku, gdy nie chcemy, aby robot poprzesuwał miski z jedzeniem i piciem dla zwierząt. Problemem dla niektórych może okazać się wstępna konfiguracja z aplikacją Mi Home. Mi to zajęło jakieś pół godziny, ale jak już się wie co robić, to kwestia kilku minut. Aplikacja czasem traci połączenie z odkurzaczem i twierdzi, że jest on wyłączony. Wtedy należy go wyłączyć i włączyć ponownie. Dodatkowo odkurzacz może być sparowany tylko z jednym kontem Mi. Oczywiście można się podzielić nim z innymi użytkownikami, ale ich zakres kontroli nad nim jest znacznie ograniczony.
Załączam zdjęcie tego, co widział robot. poszarpany obraz u góry to efekt odbicia lasera od luster i nie stanowi problemu.
Trzeba mieć na uwadze, że to maleństwo nie zastąpi nam normalnego odkurzacza, ale dzięki niemu samodzielne odkurzanie będzie znacznie rzadsze.
 • ZALETY:
 • + Dokładnie sprząta
 • + Wyznaczanie stref w aplikacji
 • + Prosty w obsłudze po wstępnej konfiguracji
 • + Cztery stopnie mocy ssącej
 • + Cichy przy niższej mocy
 • + Tryb mopowania
 • WADY:
 • - Aplikacja czasem gubi połączenie z robotem
 • - Użytkownicy
 • - z którymi podzieliliśmy się kontrolą nad odkurzaczem
 • - mają bardzo ograniczony wachlarz opcji
 • - Wstępna konfiguracja może być problematyczna
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi

(18)
Czy Roborock S50 posprząta pod szafkami, których nóżki mają 9,8cm?
Albo inaczej: czy ma jakiś czujnik wysokości szafek, czy pcha się wszędzie gdzie może? Jeśli to drugie, to czy zdarza mu się utknąć np. pod kanapą?
Prawdopodobnie ma czujnik, ponieważ bez problemu wjeżdża pod szafy i kanapę, wysokość nóżek 9-10 cm.
Najniższa szafka pod jaką u mnie wjeżdża ma od podłogi dokładnie 10cm i wchodzi dosłownie na grubość włosa.Te dwa milimetry mogą już być przeszkodą. Robot pcha się gdzie może jeśli zderzakiem nie wykryje przeszkody. Wieżyczka z laserem działa na nacisk od przodu i też wykrywa dotykiem przeszkodę.
Muszę powiedzieć, że jest zaskakująco inteligentny. Nie pcha się na siłę gdzie nie wjedzie. Mam szafkę ok 10cm od ziemii i wjeżdża. W ciągu całego użytkowania tylko raz jakoś dziwnie się zachował pod muszlą toaletową, a tak to sobie z nią radzi. Prędzej to sobie drzwi zamknie i nie wyjedzie, ale to tylko w przypadku bardzo lekkich drzwi. Jednym słowem jak wykryje, że jest za nisko to nie wjeżdza i nie obija się. Ogólnie bardzo polecam, nawet moja sceptyczna do jego zakupu żona jest zachwycona. Teraz po aktualizacji oprogramowania dzieli mieszkanie na pokoje i można go sobie puszczać w dowolne miejsca.
Popatrzyłem na szybko - robot ma 9.5cm wysokości (licząc z tą częścią na środku). Generalnie nie ma żadnego czujnika na górze, który mógłby go blokować, tak więc wjeżdża wszędzie, gdzie może. Nie zdarza mu się utknąć pod kanapa, natomiast w moim przypadku mam specyficzny dywan i tam zdarza mu się zablokować. Dodatkowo mam ławę, której dół jest na pewnym poziomie (ok 3-5cm) I tam czasem wjeżdża bez problemu, a czasem się blokuję. Generalnie polecam zakup...
Nie mam dokładnie takich szafek, ale pod 10,2 cm wjeżdża bez problemu. Sam odkurzacz ma 1-1,5 mm mniej niż 9,8 cm, więc powinien dać radę.

Poza tym, to białe koło z lidarem akurat wydaje się być czujnikiem wysokości - jest to też przycisk. Kiedy naciskam go palcem, odkurzacz cofa.
U mnie wjeżdża pod meble pod które nigdy bym nie powiedział że wjedzie. Jest naprawdę inteligentny w tym co robi. Aż miło patrzeć jak sobie radzi z przeszkodami takimi jak np suszarka do ubrań :) jeszcze nie zdarzyło mi się by gdziekolwiek utknął.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Outlet

(3)

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(85)
Pytania i odpowiedzi
(18)
Inspiracje
(0)
Outlet
(3)

Market

Zobacz również: Canon tusz CLI-551 (magenta), Printe TCEXV3 (C-EXV3), be quiet! Straight Power 10 800W (BN237), Libox Toslink - Toslink 3m czarny (LB0031), Hama etui Lumia 640 (001354260000), TB D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 3m czarny (AKTBXVGAMMG300B), JT Berlin LederCover Style do Apple iPhone 7 Plus (10115), Leitz PUDŁO LEITZ Z PRZEGRÓ.C&S ZIEL.ŚR.6058 PUDŁO LEITZ Z PRZEGRÓDKAMI ŚREDNIE - 60580064, Spigen F303W Bezprzewodowa Biała, GSM City CASE ETUI 3D SOWA RÓŻOWA SAMSUNG GALAXY S8 PLUS, nemo ETUI BACK ŻEL LG X CAM, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00VWPB) 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Orro Żarówka halogenowa ORRO, 42W, E27, Nillkin Etui Nillkin Sparkle Galaxy A7 2018 - Navy uniwersalny, Hiro 760-H33 (NBC760-H33 NTT), LG HLDS Wewnętrzna nagrywarka Blu-ray BD-RE BU40N, 9.5mm Slim, NoName Unify OPENSTAGE WL3 L30250-F600-C325 (930 mAh; Li-Ion), 3MK 3mk Flexible Glass do Samsung Galaxy A40