Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614PC_BK)
- Kompatybilność: ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX, SSI EEB
- Maksymalna długość karty graficznej [cm]: 34.7
- Typ obudowy: Full Tower
- USB Typ-C: Brak
- Zasilacz: Bez zasilacza
- Zobacz pełną specyfikację
Full Tower
Obudowa komputerowa typu Full Tower to bardzo duża konstrukcja przeznaczona dla serwerów oraz profesjonalnych układów. Jej przestrzeń wewnętrzna umożliwia instalację wielu zróżnicowanych podzespołów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować dwie karty graficzne, czy kilka dysków twardych. Zdecydowaną zaletą obudowy Full Tower jest doskonały system chłodzenia. To znakomity wybór dla użytkowników, którzy poszukują zaawansowanych rozwiązań i często wymieniają elementy konfiguracji sprzętowej.
Micro ATX (uATX)
Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.
Mini ITX
Wybierając podzespoły komputerowe, należy pamiętać, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Niewielki układ typu Mini-ITX o wymiarach 170 x 170 mm znajdzie zastosowanie w kompaktowych obudowach, które z powodzeniem można postawić na biurku. Taki komputer sprawdzi się doskonale w codziennej pracy. Standard Mini-ITX pozwala również na instalację komponentów, które zagwarantują doskonałą rozrywkę. Gracze z pewnością sięgną po szybki procesor i wysokiej klasy kartę graficzną.
ATX
Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.
Extended ATX (e-ATX)
Wybierając sprzęt komputerowy, należy sprawdzić, czy standard płyty głównej będzie kompatybilny z obudową. W przypadku konstrukcji e-ATX mamy do czynienia z układem o relatywnie dużych rozmiarach. Użytkownicy muszą więc sięgnąć po większą, a zarazem uniwersalną obudowę, która pozwoli na montaż wszystkich niezbędnych podzespołów. Mogą być to zarówno komponenty przeznaczone do pracy biurowej, jak i zaawansowane jednostki, które zachwycą miłośników wirtualnej rozrywki i pozwolą na zabawę przy najnowszych grach.
USB 3.0 x2
Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 3.0 stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. To idealna metoda komunikacji pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami, które również wspierają tę technologię. Będziesz mógł bez trudu podłączyć pendrive, czy dysk zewnętrzny i skorzystać z opcji wymiany plików. Złącze typu USB 3.0 pozwoli również naładować telefon komórkowy i wiele innych sprzętów. To szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne połączenie, które obecnie stanowi standard.
USB 2.0 x2
Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 2.0 to idealna propozycja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania. Jedno ze złącz możesz wykorzystać np. do naładowania smartfona, gdy drugie pozwoli na szybką komunikację pomiędzy komputerem a dyskiem zewnętrznym. Połączenie jest nadzwyczaj proste, a przede wszystkim bezpieczne. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, gdzie pliki często przechowujemy w pamięci zewnętrznej, jak i przy zastosowaniach domowych.
Złącza słuchawkowe/głośnikowe
Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.
Złącze mikrofonowe
Obudowa wyposażona w złącze mikrofonowe sprawdzi się idealnie wśród wymagających użytkowników, którzy liczą na maksymalny komfort pracy i rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz mikrofon do komputera, aby wygodnie prowadzić rozmowy głosowe. Funkcja ta znajdzie szerokie zastosowanie w nowoczesnych biurach, gdzie wideokonferencje stanowią powszechną formę komunikacji. Zadowoleni będą również miłośnicy wirtualnej rozrywki, gdyż to właśnie kontakt głosowy pozwala na efektywną rywalizację drużynową.
PHANTEKS Enthoo Pro
Dzięki Enthoo Pro firmie PHANTEKS udało się tak dobrze ukryć oszczędne nacięcia, że trudno uwierzyć, że masz przed sobą coś mniej szlachetnego niż Primo. Przykładem tego jest dobór materiałów na przód i panel górny. Z czysto wizualnego punktu widzenia trudno zgadnąć, że to tylko pozornie szczotkowane aluminium, ale w rzeczywistości jest to specjalnie obrobiony plastik. W ten sposób zachowane jest silne rodzinne podobieństwo między obudowami midi i big tower.
Dotyczy to również kształtów, które w Enthoo Pro są teraz nieco bardziej konserwatywne. Nie umniejsza to jednak wspaniałego wrażenia estetycznego: PHANTEKS Enthoo Pro wydaje się cudownie prosty iw stu procentach symetryczny. W dolnej części frontu prostokątna perforowana siatka tworzy obszar wlotu dla wentylatorów, które można ustawić za nim.
Dodatkowe informacje
U góry z przodu, za panelami ukryte są trzy gniazda ODD (beznarzędziowe), górny panel to klapka dla portów I/O, po dwa dla USB 3.0, USB-C i audio. Top bezproblemowo kontynuuje wygląd. Na froncie znajduje się tylko przycisk zasilania, za którym kryją się również ukryte za siatką sloty na opcjonalne wentylatory 200, 140 lub 120 mm. W przeciwieństwie do wielu innych przypadków, PHANTEKS nie tylko dał Enthoo Pro filtr przeciwpyłowy z przodu i na dole, ale także tutaj.
Alternatywnie chłodnice wodne mogą być również umieszczone w PHANTEKS Enthoo Pro w pokrywie, z przodu, na podłodze, a także w tylnej pozycji wentylatora, która jest wstępnie wyposażona w wentylator 140 mm. W pokrywie znajdują się nawet potrójne wymienniki ciepła do 360 lub 420 mm, które jednak nie mogą być wyższe niż 65 mm, aby nie kolidowały z wbudowaną płytą główną. Taca mieści płyty od Mini-ITX do E-ATX, a zbiornik na wodę można przykręcić z tyłu obok gniazd PCI.
Oferowana tutaj wersja czarnego Enthoo Pro ma całkowicie zamknięty lewy panel boczny. Jeśli usuniesz go szybko i łatwo za pomocą radełkowanych śrub, zobaczysz zamkniętą wnękę na napęd ze stylową plakietką PHANTEKS z przodu. Spojrzenie do środka ujawnia również zasilacz ATX, który zasysa świeże powietrze od dołu i nie oddaje swojego ciepła do innych części obudowy.
Otwarta prawa strona obudowy ujawnia inne wspaniałe funkcje, jak już wiesz z Enthoo Primo: z przodu znajdują się dwie indywidualnie wyjmowane klatki na dyski twarde, które można również załadować stąd dyskami 3,5 lub 2,5 cala. Z kolei na samym tyle umieszczono dodatkowe 2,5-calowe mocowanie z mechanizmem „Drop-n-Lock”. Dzięki wielu zapięciom na rzepy i klipsom wiązanie i układanie kabli jest bardzo łatwe, zwłaszcza że jest na to od 2,7 do 3,9 cm miejsca.
Mieści się tam kolejny, niezwykle praktyczny wynalazek firmy PHANTEKS. Mała płytka drukowana ze złączami dla maksymalnie sześciu 3-pinowych wentylatorów. Są one zasilane z zasilacza kablem Molex. Ale najważniejsze jest to, że wszystkie są automatycznie sterowane prędkością - w zależności od sygnału PWM określonego przez wbudowaną płytę główną. Dodatkowy kabel prowadzi od piasty wentylatora do 4-pinowego złącza PWM na płycie głównej. Dwa fabrycznie zainstalowane i cztery dodatkowe wentylatory mogą być sterowane synchronicznie iw zależności od temperatury.
Enthoo Pro to idealna alternatywa dla wszystkich fanów konstrukcji obudowy PHANTEKS, którzy nie muszą rezygnować z zbyt wiele pod względem wyglądu i technologii, ale otrzymują wiele w zamian od PHANTEKS.
- Kompatybilność ATX, Extended ATX (e-ATX), Micro ATX (uATX), Mini ITX, SSI EEB
- Maksymalna długość karty graficznej [cm] 34.7
- Typ obudowy Full Tower
- USB Typ-C Brak
- Zasilacz Bez zasilacza
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Teraz się trochę czepiam :) ale pleksi jest trochę przyciemniona i zdecydowanie nie jest najlepszej jakości przez co "obraz" jaki przez nią widzimy jest lekko rozmazany. Przedni panel.... Klapka (których ja nie lubię) wydaję się być delikatna ale to może tylko złudzenie bo cała buda jest z porządnej blachy a front plastikowy. Nie ma opcji przeniesienia panelu w inny slot ponieważ nie ma poniżej otworów na jego montaż (chyba, że ktoś ma zamiar zrobić je na własną rękę :-P ) Jeśli ktoś by chciał się pozbyć tego panelu z USB i resetem (ja chciałem) to też nie bardzo, ponieważ panel jest troszkę niższy od standardowego więć nić w niego nie wejdzie i została by szpara... Jak wspomniałem wyżej czepiam się i tyle :)
Osobiście BARDZO MOCNO POLECAM :)
- ZALETY:
- + Styl
- + Wykonanie
- + Przestrzeń
- + Aranżacja okablowania
- + Możliwości rozbudowy
- + Sanki na dysk ssd za płytą główną
- + Możliwość demontażu niepotrzebnych nam elementów
- + FAN HUB
- + Możliwości rozbudowy układu chłodzenia...
- +
- + I jeszcze kilka rzeczy :)
- WADY:
- -Moje czepialstwo :-P
- -Przyciemniona i lekko "rozmyta" pleksi
- -Klapka na przednim panelu USB (ale to serio może być tylko moje czepialstwo)
- -Brak w zestawie dodatkowych sanek do dysku ssd możliwy do zamontowania na panelu za płytą główną
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Pełna specyfikacja. (PDF od producenta.)
http://www.phanteks.com/assets/manuals/PH-ES614P_Western.pdf
Prezentacja producenta w wersji Enthoo Luxe. (Różnica z wersją Pro to tylko panel górny i przedni wyposarzony w oświetlenie.)
https://www.youtube.com/watch?v=dkRJsjuvQVY
- ZALETY:
- + Obszar na układanie przewodów.
- + (W tunelu pionowym to głębokość 2 cm, natomiast w poziomym to 3 cm.)
- +
- + Ilość slotów na dyski.
- + (Pozwala zamontować sześć dysków 3,5"/HDD a także po ewentualnym dokupieniu sanek [PH-SDBKT_01] od dwóch do czterech dodatkowych dysków 2,5"/SSD.)
- + (Możliwość częściowego lub całkowitego demontażu sekcji poświęconej na dyski 3,5"/HDD.)
- +
- + Brak integracji sterownika wentylatorów.
- + (Pozwala zdemontować istniejący tak zwany PWM Hub [sterownik prędkości obrotów wentylatora/ów] nie pozostawiając po sobie zbędnych przewodów przełączników potencjometrów itp.)
- +
- + Estetyka wykonania.
- + (W swej prostocie tkwi jej piękno, przedni oraz górny panel wykonany z plastiku o fakturze imitującej szczotkowany metal.)
- +
- + Wentylatory masywne i ciche posiadające dobry przepływ powietrza.
- + (Modele zainstalowane w zestawie to PH-F200SP oraz PH-F140MP.)
- + https://www.youtube.com/watch?v=Xlmx_QDFiwg
- +
- + W zestawie mały organizer z dużą ilością śrubek oraz uchwyt na zbiorniczek do układu chłodzenia cieczowego a także sanki na dodatkowy dysk 2,5"/SSD.
- + (Zawiera także zestaw dziesięciu czarnych opasek zaciskowych oraz dodatkowe rzepy.)
- +
- + Marka PHANTEKS (w moim przekonaniu jedna z wiodących.)
- + (Dla zainteresowanych pozwolę sobie podać kilka linków które z pewnością zaciekawią fanów tej marki.)
- + Enthoo Mini XL https://www.youtube.com/watch?v=qFvXmQG4-Vk
- + Enthoo Primo https://www.youtube.com/watch?v=FWplSo4JgzI
- + Enthoo Elite https://www.youtube.com/watch?v=-z7krnuYuvI
- WADY:
- -Brak! Produkt idealny.
- - (Ta na pozór niczym nie wyróżniającym się obudowa z pośród licznych konkurentów, daje szereg możliwości niwecząc tym samym krążące krypto teorie o "nieistniejącej idealnej obudowie")
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Jeżeli chodzi o wady:
lekkie zastrzeżenie mam do jakości lakieru - co prawda wygląda zacnie ale jest dość miękki i podatny na zarysowania. Producent dołącza tylko jedne sanki na dysk 2,5" - drugie trzeba dokupić (oczywiście dyski można montować bez dodatkowych elementów w zatokach 3,5").
Trochę lepiej można było rozwiązać beznarzędziowy system montażu napędów. Zatrzask trzyma tylko w jednym punkcie i bez dodatkowej śrubki nie prezentuje się to zbyt stabilnie i to właściwie tyle.
Warto jeszcze zwrócić uwagę, że maskownica zasilacza jest dołączana tylko do wersji z oknem. A co do samego zasilacza to trzeba wybierać wersje z długimi przewodami bo w tej obudowie jest wszędzie daleko.
Podsumowując: za taką cenę - rewelacja.
- ZALETY:
- + ogromna ilość miejsca
- + hub do wentylatorów
- + minimalistyczny, elegancki wygląd
- + system organizacji przewodów
- + maskownica zasilacza
- + filtry przeciwkurzowe
- WADY:
- - dość delikatny lakier
- - słabo rozwiązany beznarzędziowy montaż napędów w zatokach 5,25"
- - trzeba się odzwyczaić od stawiania napojów na obudowie :-)
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + bardzo dużo miejsca
- + świetny airflow nawet przy standardowych wentylatorach (po wyjęciu środkowej klatki na dyski dwa wentylatory - 200mm na przodzie i 140mm z tyłu - robią dobry przewiew i spokojnie radzą sobie w stresie)
- + "półka" zakrywająca zasilacz bardzo fajnie wpływa na o estetykę wnętrza i ułatwia organizację kabli
- + wyposażenie - zestaw różnych śrub, przedłużek itd w osobnym etui
- + kable dobrze opisane, wstępnie zaaranżowane i uporządkowane przez producenta
- + tak nóżki obudowy jak i gumowe podstawki na które kładziemy i montujemy zasilacz są bardzo stabilne - zero drgań
- + filtry przeciwkurzowe działają (nie zawsze tak jest do końca ;)
- + całkowicie modularna - każdą ścianę i element obudowy można dowolnie konfigurować
- + okno lekko przyciemnione daje ciekawy efekt, ale...
- WADY:
- - ...pomimo bardzo dobrego wykonania prawie całej obudowy plastikowa "szyba" potrafi nieźle "zatrzeszczeć" w momencie przechodzenia karty graficznej z trybu pasywnego na pełne obroty i ponownie gdy się wycisza (trwa to jakieś 30 sekund). Sprzęt jest używany regularnie ponad 2 tygodnie i efekt nie ustaje. Niby pierdoła, przez którą nie chce się reklamować produktu, ale jednak jest to wyraźnie słyszalne nawet dla osoby siedzącej w odległości 7 metrów od komputera.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Dużo miejsca w środku, łatwość montażu podzespołów, świetne możliwości przy aranżacji okablowania, HUB wentylatorów, toolbox z posegregowanymi śrubkami, szybkośrubki przy zaślepkach PCI i koszykach na dyski, nie wygórowana cena jak za tyle możliwości (tu akurat plus dla morele za najlepszą ofertę).
- WADY:
- - Zamiast wentylatora 200mm powinny być 2x140mm, blacha mogłaby być grubsza.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Wiatraki fabryczne nie terkoczą! Mają solidne łożyska i normalnie są sprzedawane po 60 - 70 PLN sztuka. Dobre do tego stopnia, że dokupiłem jeszcze 3 do kompletu na górę. One również są niesłyszalne.
Obudowa stabilna, przestronna. Imitacja aluminium. Dobrze przemyślane opcje montażu. Obecność piwnicy, odmontowalnej kieszeni na dyski, ścianki na ukrycie kabli. Wiele filtrów przeciwkurczowych
- ZALETY:
- + CENA
- + Filtry przeciwkurzowe
- + Wielkość
- + Liczba dołączonych w zestawie wentylatorów
- + Łatwy montaż podzespołów
- + Jakość wykonania
- WADY:
- - lakier
- - przydałby się filtr przeciwkurczowy na boczne wnęki do przedniego panelu. 99% kurzu bierze się z tego miejsca. Ilosć kurzu mimo wszystko minimalna
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Wielkość
- + Wygląd
- + Jakość wykonania
- + Okno
- + System zarządzania kablami
- + "Piwnica"
- + Delikatne podświetlenie przycisku POWER
- + Nóżki
- + Toolbox
- + Śrubki do przymocowania paneli bocznych mają gumowe podkładki
- + Wygłuszenie zasilacza (gąbczaste podkładki)
- + Dużo miejsca do aranżacji okablowania
- + Wymontowywana klatka na dyski.
- + Możliwość rozebrania obudowy na części pierwsze
- + Ogromne wsparcie dla LC
- + Przepływ powietrza.
- + Regulator obrotów wentylatorów. Maksymalnie można ich podpiąć 6.
- WADY:
- -Przedni 200mm wentylator jest dosyć głośny, ale nadrabia to ogromnym przepływem powietrza.
- -Górne mocowanie wentylatorów przenosi drgania.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Bardzo dobra jakość wykonania, wcześniej miałem BeQuiet silient base 800 - Phanteks bije ją pod każdym względem,
- + Wspaniały przepływ powietrza,
- + Ogrom miejsca w obudowie,
- + Ładny design
- + Jestem zaskoczony bo wentylatory fabryczne są ciche i bardzo wydajne, oczywiście trzeba najpierw wyregulować ich prędkość w biosie
- WADY:
- - Generalnie brak minusów, szukając na siłę można się jedynie przyczepić do okna z którym trzeba się obchodzić jak z jajkiem ponieważ szybko się rysuje, aczkolwiek nie tak szybko jak te w obudowach nzxt czy corsair.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Wygląd
- + Rozmiar
- + Przewiewność
- + Jakość wykonania
- + Stosunek cena/jakość
- WADY:
- -przedni wentylator jest dość głośny, wyłączam go kiedy PC nie jest obciążony
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Obszerność ,łatwość montażu kart dysków możliwość spiecia kabli aby nie przeszkadzały ,zdejmowane filtry , boki obudowy jak przód i góra sterownik wentylatorów
- WADY:
- - chłodzenie do podkręconego intel 5 4690 k trzeba dokupic 1,2 wentylatorki
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Bardzo przestronna
- + Bardzo funkcjonalna
- + Prezentuje się rewelacyjnie
- + Wykonana z bardzo dobrej jakości materiałów
- WADY:
- - Fabryczne wentylatory terkoczą i są dosyć głośne.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Zasilacz schowany pod specjalna osłoną tak że przeszkadza w montażu reszty akcesoriów
- + Obudowa solidnie wykonana
- + Ciche wentylatory
- + EATX
- WADY:
- - Szkoda że Enthoo śpi i niestety na przednim panelu nie ma złącza USB 3.1 C, co więcej brak nawet w akcesoriach i nie można dokupić ..
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Wszystko.
- WADY:
- - Brak.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Przestronność
- + Wykonanie
- + Wentylatory
- + Wykonanie pleksy
- WADY:
- - Można by się przyczepić o cenę, ale za jakość trzeba zapłacić, bo warto
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + kompletnie rozkrecalna obudowa, zadnych nitow
- + sporo opcji montazu wiatrakow w roznych miejscah
- + zabudowa zasilacza, fajna czystosc obudowy jak sie zaglada przez okno
- + filtry !!
- WADY:
- - slaba farba, bardzo podatna na zarysowania
- - plastikowe okna wykonane z tak miekkiego plastiku ze nawet czyszczenie mikrofibra zostawia mikro ryski
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + wygląd
- + przestronność
- + modularność
- + fan control
- + zarządzanie okablowaniem
- + praktycznie nie zbiera kurzu
- WADY:
- -domyślne wiatraczki za głośne (warto wymienić)
- -szyba podatna na zarysowania
- -przednia klapka usb niepraktyczna w użyciu (można wypiąć kosztem wyglądu)
- -podświetlenie przycisku power zbyt intensywne
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
- ZALETY:
- + Dużo miejsca
- + Zatoki na dyski widoczne tylko od strony "roboczej"
- + Odkręcane śledzie
- + Filtry przeciwkurzowe
- + "Piwnica" na zasilacz
- + Dużo otworów na kable
- + HUB na wentylatory
- WADY:
- - Wentylatory mogłyby być trochę cichsze, są wydajne ale mam wrażenie że tylny lekko piszczy, bo po jego odłączeniu dźwięk ustaje. Najprawdopodobniej będzie wymagał wymiany.
Opinia pochodzi z modelu: Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614P_BK)
dobry przepływ powietrz-duży otwór frontowy
filtry powietrza-dół, front, góra
sporo miejsca w srodku-miejsce na kable za scianką płyty głównej
- ZALETY:
- + Piękna obudowa
- + dobry przepływ powietrz-duży otwór frontowy
- + filtry powietrza-dół, front, góra
- + sporo miejsca w srodku-miejsce na kable za scianką płyty głównej
- + filtry mozna łatwo wyjąc z obudowy i wyczyscic
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Obudowa Phanteks Enthoo Pro (PH-ES614PC_BK) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00