Obudowy

Obudowa Corsair Graphite 600C (CC-9011079-WW)

ID produktu: 835332
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Kompatybilność: Extended ATX (e-ATX), Mini ITX, ATX, Micro ATX (uATX)
  • Typ obudowy: Full Tower
  • Zasilacz: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Full Tower

Obudowa komputerowa typu Full Tower to bardzo duża konstrukcja przeznaczona dla serwerów oraz profesjonalnych układów. Jej przestrzeń wewnętrzna umożliwia instalację wielu zróżnicowanych podzespołów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować dwie karty graficzne, czy kilka dysków twardych. Zdecydowaną zaletą obudowy Full Tower jest doskonały system chłodzenia. To znakomity wybór dla użytkowników, którzy poszukują zaawansowanych rozwiązań i często wymieniają elementy konfiguracji sprzętowej.

Micro ATX (uATX)

Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą, więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.

Mini ITX

Wybierając podzespoły komputerowe, należy pamiętać, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Niewielki układ typu Mini-ITX o wymiarach 170 x 170 mm znajdzie zastosowanie w kompaktowych obudowach, które z powodzeniem można postawić na biurku. Taki komputer sprawdzi się doskonale w codziennej pracy. Standard Mini-ITX pozwala również na instalację komponentów, które zagwarantują doskonałą rozrywkę. Gracze z pewnością sięgną po szybki procesor i wysokiej klasy kartę graficzną.

ATX

Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.

Extended ATX (e-ATX)

Wybierając sprzęt komputerowy, należy sprawdzić, czy standard płyty głównej będzie kompatybilny z obudową. W przypadku konstrukcji e-ATX mamy do czynienia z układem o relatywnie dużych rozmiarach. Użytkownicy muszą, więc sięgnąć po większą, a zarazem uniwersalną obudowę, która pozwoli na montaż wszystkich niezbędnych podzespołów. Mogą być to zarówno komponenty przeznaczone do pracy biurowej, jak i zaawansowane jednostki, które zachwycą miłośników wirtualnej rozrywki i pozwolą na zabawę przy najnowszych grach.

Okno

Obudowa komputerowa z przezroczystym oknem to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy pracę podzespołów chcą mieć zawsze na oku. Taki układ pozwoli dostrzec wszystkie elementy konfiguracji sprzętowej i w każdej chwili można sprawdzić, czy wymagane jest czyszczenie poszczególnych komponentów. Konstrukcja z oknem podkreśla również nowoczesny design i gamingowy charakter komputera. Taka obudowa sprawdzi się idealnie wśród graczy, którzy nie tylko cenią funkcjonalność, ale również atrakcyjny wygląd.

Długość karty graficznej do 37 cm

Obudowa komputerowa, która pozwala na instalację karty graficznej o długości do 37 cm to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone dla wymagających użytkowników. Dzięki temu będziesz mógł zamontować wiele kart o różnych zastosowaniach. Mogą być to zarówno zaawansowane jednostki przeznaczone dla graczy, jak i dużo tańsze modele, które idealnie sprawdzą się przy pracy biurowej. Sięgając po tego typu obudowę z łatwością wymienisz układ graficzny, gdy tylko zajdzie potrzeba poprawy wydajności sprzętowej.

Wysokość układu chłodzenia do 20 cm

Obudowa komputerowa, która pozwoli na instalację układu chłodzenia CPU o wysokości do 20 cm sprawdzi się idealnie przy budowie konfiguracji komputerowej o wielu zastosowaniach. Dzięki takiej konstrukcji będziesz mógł dobrać kompatybilne modele wentylatorów o różnych parametrach. Wśród nich znajdziesz zarówno proste układy przeznaczone do chłodzenia urządzeń biurowych, jak i te bardziej zaawansowane, które znajdziemy w jednostkach dla miłośników wirtualnej rozrywki, czy użytkowników profesjonalnych.

USB 3.0 x2

Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 3.0 stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. To idealna metoda komunikacji pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami, które również wspierają tę technologię. Będziesz mógł bez trudu podłączyć pendrive, czy dysk zewnętrzny i skorzystać z opcji wymiany plików. Złącze typu USB 3.0 pozwoli również naładować telefon komórkowy i wiele innych sprzętów. To szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne połączenie, które obecnie stanowi standard.

USB 2.0 x2

Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 2.0 to idealna propozycja dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie użytkowania. Jedno ze złącz możesz wykorzystać np. do naładowania smartfona, gdy drugie pozwoli na szybką komunikację pomiędzy komputerem a dyskiem zewnętrznym. Połączenie jest nadzwyczaj proste, a przede wszystkim bezpieczne. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, gdzie pliki często przenosimy w pamięci zewnętrznej, jak i przy zastosowaniach domowych.

Złącza słuchawkowe/głośnikowe

Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.

Złącze mikrofonowe

Obudowa wyposażona w złącze mikrofonowe sprawdzi się idealnie wśród wymagających użytkowników, którzy liczą na maksymalny komfort pracy i rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz mikrofon do komputera, aby wygodnie prowadzić rozmowy głosowe. Funkcja ta znajdzie szerokie zastosowanie w nowoczesnych biurach, gdzie wideokonferencje stanowią powszechną formę komunikacji. Zadowoleni będą również miłośnicy wirtualnej rozrywki, gdyż to właśnie kontakt głosowy pozwala na efektywną rywalizację drużynową.

 

Piękny i Prosty.

Cicha. Chłodna. Wspaniała. Ogromne panoramiczne okno daje szeroki wgląd na wszystkie potężne części znajdujące się w środku. Drzwiczki bocznej ściany otwierają się za pomocą jednego dotknięcia, dając Ci całkowity dostęp do Twoich komponentów.

 

Nowatorski design

600C pozwala Ci stworzyć minimalistyczny ale nowocześnie wyglądający komputer, który możesz oglądać przez wielki, transparentny panel. Ukryj swoje kable w specjalnie przygotowanych do tego miejscach. Wygodne miejsce na zasilacz i dyski twarde umieszczone za ruchomym panelem.

 

Chłodniejszy znaczy cichszy

600C odwraca układ ATX, zapewniając w ten sposób bezpośredni przepływ powietrza na znajdujące się wewnątrz komponenty, pomijając opory, jakie stawiałyby puste przestrzenie. Bezpośredni przepływ powietrza zapewnia cichszą pracę wentylatora.

Potrzebujesz chłodzenia z prawdziwego zdarzenia do swoich potężnych komponentów? 600C posiada wiele sposobów na zamontowanie wentylatorów oraz na wprowadzenie chłodzenia wodnego dla Twojego CPU i GPU.

Odwrócony układ ATX

Dzięki nowemu układowi przepływ powietrza jest z łatwością kierowany na najgorętsze urządzenia w Twoim komputerze: GPU i CPU, a nie marnuje się na nieużywane klatki napędowe.

Wyposażony w zawiasy i zatrzaski, otwierany panel boczny

Z łatwością dostań się do swoich komponentów jednym dotknięciem, albo podziwiaj je przez ogromne boczne okno obudowy.

 

Metalowy wygląd

Pozbądź się plastikowych obudów. 600C posiada całkowicie metalowy przedni i górny panel dla zwiększenia wytrzymałości i ładnego wyglądu.

 

Trzy wentylatory AF140L

Płynny przepływ powietrza wcale nie musi być głośny. Wentylatory AF140L dostarczają odpowiednią ilość powietrza na wszystkie najgorętsze podzespoły, a trójstopniowy kontroler prędkości pozwala Ci wybrać jak szybko mają się kręcić.

 

Zasilacz i 5.25 calowa osłona

Posprzątaj wewnątrz obudowy, chowając wszystkie kable w specjalnych wcięciach, obok zasilacza lub za 5.25 calową osłoną. Wybór należy do Ciebie.

Przygotowana do chłodzenia wodą

280mm radiator z przodu i 360mm radiator na dole, wraz z wentylatorem 140mm mocowania tylnego oznaczają, że każda Twoja konstrukcja będzie odpowiednio schłodzona.

 

Łatwy w czyszczeniu

Łatwy dostęp do filtrów przeciwpyłowych z przodu i z dołu oznacza, że potrzebujesz około minuty, aby pozbyć się kurzu z całego komputera.

 

Łatwy w zbudowaniu

Montaż niewymagający narzędzi, dostęp z bocznego panelu i wycięcia na kable pozwalają Ci spędzić mniej czasu na składaniu komputera, a więcej na używaniu go.

Specyfikacja

Kolor
Czarny
Wysokość [cm]
45.4
Szerokość [cm]
26
Głębokość [cm]
53.5
Waga [kg]
10
Typ obudowy
Tak
Maksymalna długość karty graficznej [cm]
Maksymalna wysokość układu chłodzenia CPU [cm]
Wnęki wewnętrzne 2.5 cala
3
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala
2
Wnęki zewnętrzne 3.5 cala
Nie
Wnęki zewnętrzne 5.25 cala
2
Panel przedni
140 mm x2
Panel tylny
140 mm x1
Panel przedni
140 mm x2
Panel tylny
140 mm x1
Panel dolny
120 mm x3
140 mm x2

Opinie (1)

(1)
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Ogólnie spoko :)
  • ZALETY:
  • + design
  • + panel boczny
  • + dużo miejsca w środki
  • + wiele fajnych rozwiązań
  • WADY:
  • - mało miejsca przy zasilaczu (może wystąpić trudność w podpinaniu kabli poprzez ograniczone tam miejsce)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta realizowana przez Morele.net
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet Folia kopiująca AF-KXFA55 (zamiennik Panasonic KX-FA55; Supreme; czarny), Beko BU 1101, Samsung EO-HS1303, Expression toner KKL-675 / TK675 (black), Verus Etui Lific Mighty Card Defense do Samsung Galaxy S6 (V904087), Philips Hue nastrojowe światło, Cif Mleczko Lemon 780ml (669910), Sound2Go Fresh czarno-zielony (10121), Blow MB-11 Black, Atari Haunted House: Cryptic Graves, Zyxel LTE7240-M403, JetWorld Moduł Bębna do OKI C710 / 43913808 / Czarny / 20000 stron / zamiennik refabrykowany / JetWorld uniwersalny