Obudowy

Obudowa Corsair Carbide 400C (CC-9011081-WW)

ID produktu: 854541
Zobacz produkty podobne
(86)
Zapytaj społeczności 44 pytania
  • Kompatybilność: ATX, Micro ATX (uATX), Extended ATX (e-ATX), Mini ITX
  • Moc zasilacza [W]: Nie dotyczy
  • Okno: Tak
  • Typ obudowy: Midi Tower
  • Złącza USB: USB 3.0 x2
Opis
Specyfikacja
Opinie (86)
Inspiracje (65)
Pytania i odpowiedzi (44)
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

Micro ATX (uATX)

Przy wyborze konfiguracji komputerowej należy zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. W przypadku Micro ATX projektanci ograniczyli liczbę slotów na płycie do czterech, dzięki czemu udało się uzyskać dużo mniejsze rozmiary w stosunku do ATX. Użytkownicy mogą, więc sięgnąć po kompaktowe obudowy, a tym samym zaoszczędzić nieco powierzchni biurowej. Wiele z nich pozwoli na instalację wysokiej klasy podzespołów. Taki komputer sprawdzi się zarówno w pracy, jak i rozrywce.

Mini ITX

Wybierając podzespoły komputerowe, należy pamiętać, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Niewielki układ typu Mini-ITX o wymiarach 170 x 170 mm znajdzie zastosowanie w kompaktowych obudowach, które z powodzeniem można postawić na biurku. Taki komputer sprawdzi się doskonale w codziennej pracy. Standard Mini-ITX pozwala również na instalację komponentów, które zagwarantują doskonałą rozrywkę. Gracze z pewnością sięgną po szybki procesor i wysokiej klasy kartę graficzną.

ATX

Przy wyborze podzespołów komputerowych należy koniecznie zwrócić uwagę, aby standard konstrukcji płyty głównej był kompatybilny z obudową. Najbardziej popularny i powszechnie stosowany format to ATX. Ten uniwersalny układ pozwoli podłączyć wiele podzespołów o różnym zastosowaniu. Mogą być to zarówno komponenty, które sprawdzą się przy pracy biurowej, jak i wysokiej klasy karty graficzne, czy procesory przeznaczone dla graczy. Tak wszechstronne rozwiązanie wymaga oczywiście obudowy o odpowiednich wymiarach.

Extended ATX (e-ATX)

Wybierając sprzęt komputerowy, należy sprawdzić, czy standard płyty głównej będzie kompatybilny z obudową. W przypadku konstrukcji e-ATX mamy do czynienia z układem o relatywnie dużych rozmiarach. Użytkownicy muszą, więc sięgnąć po większą, a zarazem uniwersalną obudowę, która pozwoli na montaż wszystkich niezbędnych podzespołów. Mogą być to zarówno komponenty przeznaczone do pracy biurowej, jak i zaawansowane jednostki, które zachwycą miłośników wirtualnej rozrywki i pozwolą na zabawę przy najnowszych grach.

Midi Tower

Obudowa komputerowa typu Midi Tower to najbardziej popularna, a zarazem uniwersalna konstrukcja stosowana przy konfiguracji sprzętowej. Bez trudu umieścisz w niej najważniejsze podzespoły, a także kilku napędów. Jest to wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli na budowę jednostki przeznaczonej zarówno do pracy biurowej, jak i dla miłośników wirtualnej rozrywki. Szeroka oferta zapewnia możliwość wyboru spośród wielu modeli. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz obudowę najbliższą Twoim preferencjom.

USB 3.0 x2

Obudowa komputerowa wyposażona w podwójne złącze USB 3.0 stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. To idealna metoda komunikacji pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami, które również wspierają tę technologię. Będziesz mógł bez trudu podłączyć pendrive, czy dysk zewnętrzny i skorzystać z opcji wymiany plików. Złącze typu USB 3.0 pozwoli również naładować telefon komórkowy i wiele innych sprzętów. To szybkie, niezawodne, a przede wszystkim bezpieczne połączenie, które obecnie stanowi standard.

Złącza słuchawkowe/głośnikowe

Obudowy wyposażone w uniwersalne złącze audio zapewnią najwyższy komfort rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz głośniki lub słuchawki do komputera. Możesz bez przeszkód słuchać ulubionych utworów muzycznych, a także oglądać świetne filmy, czy seriale. Zadowoleni będą w szczególności entuzjaści gier, dla których dźwięk często definiuje udaną zabawę przy najlepszych produkcjach. Tego typu złącze to niezwykle prosta, a zarazem niezawodna konstrukcja, która obecnie stanowi standard.

Złącza mikrofonowe

Obudowa wyposażona w złącze mikrofonowe sprawdzi się idealnie wśród wymagających użytkowników, którzy liczą na maksymalny komfort pracy i rozrywki. Dzięki temu błyskawicznie podłączysz mikrofon do komputera, aby wygodnie prowadzić rozmowy głosowe. Funkcja ta znajdzie szerokie zastosowanie w nowoczesnych biurach, gdzie wideokonferencje stanowią powszechną formę komunikacji. Zadowoleni będą również miłośnicy wirtualnej rozrywki, gdyż to właśnie kontakt głosowy pozwala na efektywną rywalizację drużynową.

Zdejmowany panel boczny

Konstrukcja obudowy komputerowej oparta o zdejmowany panel boczny to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy oczekują maksymalnej wygody przy wymianie podzespołów. Wystarczy kilka prostych ruchów, aby zajrzeć do wnętrza obudowy, wyczyścić elementy konfiguracji, a także zainstalować nowe moduły. Z tej opcji często korzystają gracze, którym zależy na maksymalnej wydajności sprzętowej. Dostęp do wszystkich elementów będzie teraz niezwykle prosty i każdy poradzi sobie z tym błyskawicznie.

Okno w panelu bocznym

Obudowa z oknem wbudowanym w konstrukcję bocznego panelu to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy pragną stale obserwować pracę podzespołów. Teraz bez trudu możesz dostrzec wszystkie elementy konfiguracji komputerowej, a dzięki temu na bieżąco monitorować, które z nich wymagają czyszczenia. Okno zagwarantuje również bardzo atrakcyjny design, a wręcz gamingowy charakter. To idealna propozycja dla graczy, którzy nie tylko cenią wysoką funkcjonalność, ale również nowoczesny design.

Zasilacz mocowany na dole

Obudowa, która pozwala na instalację zasilacza w dolnej części konstrukcji to doskonała propozycja dla wymagających użytkowników. Powietrze na dole układu jest chłodniejsze, co pozytywnie wpływa na żywotność zasilacza i gwarantuje cichą pracę urządzenia. Przy jego wyborze należy oczywiście pamiętać o dostosowaniu mocy do parametrów podzespołów skupionych w konfiguracji komputerowej. Tylko kompatybilne jednostki mogą współpracować bez zarzutu, zapewniając wysoki komfort pracy i rozrywki.

Filtry przeciwkurzowe

Filtry przeciwkurzowe zainstalowane na pokładzie obudowy komputerowej to niezbędne elementy dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa wszystkich podzespołów. Kurz, który z czasem osadza się na powierzchni elementów konfiguracji, może stanowczo spowolnić ich pracę, a w skrajnych przypadkach nawet doprowadzić do awarii. Dlatego odpowiednia ochrona stanowi bardzo istotny aspekt. To bezpieczne, a zarazem wygodne rozwiązanie sprawi, że nie będziesz musiał tak często czyścić urządzeń wewnątrz obudowy.

Wysokość układu chłodzenia - 17 cm

Obudowa komputerowa z możliwością instalacji układu chłodzenia CPU o wysokości do 17 cm to znakomita propozycja dla wymagających klientów. Dzięki temu możesz idealnie dobrać kompatybilny wentylator, który będzie współpracował z konfiguracją sprzętową. Szeroka oferta obejmuje zarówno tańsze układy, które sprawdzą się w biurze, jak i te przeznaczone dla graczy. Wybierając tak uniwersalną obudowę, zawsze znajdziesz odpowiedni wentylator. To doskonała wiadomość dla użytkowników, którzy często wymieniają podzespoły.

 

Fajna, prosta i kompaktowa.

Opracowaliśmy Carbide Clear 400C, aby umieścić wydajność i możliwość dalszej rozbudowy, której potrzebujesz przy składaniu komputera, w pięknie wyglądającą, estetyczną i kompaktową konstrukcję. Włóż swoje komponenty za wspaniały, pełnowymiarowy i przezroczysty panel obudowy, który otwiera się przy delikatnym dotknięciu zatrzasku i miej satysfakcję z powodu niskiej temperatury powietrza i cichego działania dzięki wprowadzeniu technologii Direct Airflow.

 

Łatwa w budowie, trudna do pokonania

Ze względu na panel dotykowy znajdujący się tylko po jednej stronie, możliwość montażu napędu bez użycia dodatkowych narzędzi i trzypunktowy dostęp do filtra kurzu, 400C jest łatwa w obsłudze i jeszcze łatwiejsza do utrzymania w czystości. Dzięki takim rozwiązaniom spędzisz mniej czasu na bieżącym montażu oraz konserwacji i więcej ciesząc się z możliwości swojego komputera.

Zawieszony na zawiasach i zamknięty na zatrzask przezroczysty panel obudowy

Za pomocą jednego przycisku znajdującego się na bocznym panelu obudowy w szybki i łatwy sposób możesz sięgnąć do swoich komponentów. Kiedy jest ona zamknięta, możesz cieszyć się widokiem każdej części swojego komputera dzięki bocznemu oknu 400C, który nadaje jej dodatkowego uroku.

Czysta, nowoczesna i stalowa

Porzuciliśmy dla Was nudny i mało praktyczny plastik - 400C posiada w pełni stalowe przednie i górne panele obudowy w celu zwiększenia jej wytrzymałości oraz dla nowoczesnego, bardziej atrakcyjnego wyglądu.

 

Swobodny przepływ powietrza

Jednym ze sposobów na zmniejszenie hałasu działania naszych wentylatorów jest upewnienie się, że nie pracują one ciężej niż powinny to robić. Usuwając klatki z wentylatorów zapewniliśmy bardziej efektywną ścieżkę bezpośredniego przepływu powietrza do komponentów, które najbardziej się przegrzewają - CPU i GPU. Jest to przykład wprowadzania w życie naszych nowych projektów, które tworzymy z myślą o Twojej wygodzie.

Zwarta konstrukcja, pełne spektrum możliwości

Nie pozwól, aby zwiódł Cię wygląd i niewielkie rozmiary 400C. Nasza obudowa może pomieścić pełną płytę główną ATX i wiele dodatkowych GPU.

 

Zdolności płynu chłodzącego

Z miejscem dla wentylatorów o maksymalnej wielkości 360mm z przodu, 240mm na górze, 120mm z tyłu, możesz wybrać wyciszenie Twojego GPU i CPU przy użyciu płynów chłodzących prawie wszędzie tam, gdzie chcesz.

 

Zawiera dwa wentylatory z serii AF

Przepływ powietrza nie musi być głośny - dzięki dwóm wentylatorom AF120L i AF140L nasza obudowa potrafi przesłać ogromne ilości powietrza bezpośrednio do każdego z komponentów bez stwarzania uciążliwego szumu wywoływanego przez wentylator. 400C ze względu na swój nowatorski projekt zapewnia doskonałą cyrkulację zimnego chłodziwa, które skutecznie ostudzi nawet najbardziej przegrzewające się części Twojego komputera.

 

PSU i 3,5 calowa wnęka kablowa

Posprzątaj w środku swojej obudowy chowając wszystkie kable i mniej atrakcyjne komponenty za dwiema modułowymi, czystymi i wytwornymi PSU i 3,5 calowymi wnękami kablowymi. Zawsze możesz także usunąć te elementy z obudowy w trakcie jej składania - wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Łatwa w czyszczeniu

Bezpośredni dostęp do filtrów kurzu z przodu, z góry i z dołu oznacza, że oczyszczenie obudowy z kurzu zajmie Ci mniej niż minutę.

Specyfikacja

Czarny
Midi Tower
ATX
Extended ATX (e-ATX)
Micro ATX (uATX)
Mini ITX
Okno
Tak
Wyciszona
Nie
Diody sygnalizujące pracę
Filtry przeciwkurzowe
Okno w panelu bocznym
Zasilacz mocowany na dole
Zdejmowany panel boczny
USB 3.0 x2
Mikrofonowe
Słuchawkowe/Głośnikowe
Power
Reset
Panel przedni
140 mm x1
Panel tylny
120 mm x1
Panel przedni
120 mm x3
140 mm x2
Panel tylny
120 mm x1
Panel górny
120 / 140 mm x2
Producent i model zasilacza
Nie dotyczy
Akcesoria do montażu
Instrukcja montażu i obsługi

Opinie (86)

(86)
4.5/5
(86)
96% osób poleca
ten produkt
5
72%
4
23%
3
5%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Obudowa rewelacja pojemna aż głową mała . Polecam
  • ZALETY:
  • + Aranżacja okablowania . I piwnica na dyski i zasilacz . Na plus filtry przeciw kurzowe .
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (65)

Pytania i odpowiedzi (44)

Witam mam pytanie ponieważ myślę nad zakupem nowego rtx2070 super mierzy on 328mm a z przodu mam zamontowane Chłodzenie wodne Nzxt Kraken X62 v.2 zmieści się to jakoś ?
Nie powinno być problemu.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta realizowana przez Morele.net
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (86)

Pytania i odpowiedzi (44)

Inspiracje (65)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World 5796, Braun WK 300, Delock USB-SATA Czarny (61776), Gembird MHS-123, Tower Pro Silnik benzynowy TP 70 czterosuwowy (TP/GE-70), Hama CZYTNIK KART 3.0 SD/MSD/CF - 001240220000, Prodibio Bioptim PRO 10 ampułek, 1ST CHOICE Cat Light Weight 2.72kg, Hama Etui Slim BOOKLET do Huawei P10 (001811720000), Intellinet Network Solutions Patchcord Cat6, CCA, U/UTP, PVC, 10m, pomarańczowy (343817), NoName Nakładka Ultra Slim 0,3 mm do Samsung J5 2017 J530 wersja EU transparentna (GSM030728), Samsung Galaxy S8 Plus Silicone Cover, zielony (EF-PG955TGEGWW), Sony MDREX155APW, Danmark Brulion A4/120k Superior (018368) , Hurtel Fancy Case etui pokrowiec z funkcją podstawki Xiaomi Redmi Note 4 (MediaTek) czerwony, nemo ETUI WD CRYSTAL CASE SAMSUNG S4 TRINITY TRANSPARENTNE 00122974, IPAKY iPaky TPU Transparent Case+Tempered glass in 1 pack Redmi 4X, HP 80J Blk Contract LJ Toner Cartridge - UMOWA, Interdruk Zeszyt A4/60K kratka Eco (5szt)