Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Obudowa Cooler Master Cosmos C700M Big Tower (MCC-C700M-MG5N-S00)

ID produktu: 5669276
Zobacz produkty podobne
(1)

Opis produktu

Cosmos C700M, to obudowa Big-Tower firmy Cooler Master posiadająca nowoczesny wygląd, który może przypaść do gustu osobom ceniącym sobie design komputera.

Została wykonana z wysokiej jakości komponentów oraz oferuje funkcjonalność, która powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Specyfikacja

Czarno-srebrny
Full Tower
ATX
Extended ATX (e-ATX)
Micro-ATX / Mini-ITX
Mini ITX
Okno
Tak
Wyciszona
Nie
Stal
Szkło
Kratka wentylacyjna w górnym panelu
Kratka wentylacyjna w przednim panelu
Kratka wentylacyjna w tylnim panelu
Okno w panelu bocznym
Organizacja okablowania
Podświetlenie LED
System zarządzania kablami
Zdejmowany panel boczny
USB 3.0 x4
USB 3.1. Typ-C x1
Mikrofonowe
Słuchawkowe/Glośnikowe
Panel przedni
140 mm x3
Panel tylny
140 mm x1
Panel górny
120/140 mm x3

Opinie (1)

(1)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Lambo wśród obudow, polecam.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Leifheit zmiotka do kurzu (Duster XL 41520), Media-Tech Zewnętrzna 720p + WIFI MT4052, Genesis MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, Czarny (NKA-0729), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 MM OM2, 7m (FIB442007-2), Stanger MARKER SUCHOŚCIERALNY BM240 CZERWONY (321031), HMS Atlas Premium (TYTAN 9), Aqua Computer Blok wodny kryos NEXT AM4, miedź (21701), GP Battery z akumulatorami 4 x AA 2000mAH Minions Edition (130M411GS200AAHCC4), Glitter Nakładka Fashion Leaves do Samsung S8 G950 (GSM031546), Lenco BT-120 (BT-120GY), WG Nokia 3 Szkło hartowane 3D (6544), Grohe Eurocube stojąca chrom (2313500E), Beniamin Zeszyt A5/16k w kolorowe trzy linie Avengers, KLAUSBERG MARMURKOWY CHLEBAK BAMBUSOWO-AKRYLOWY KLAUSBERG KB-7277, Esperanza samochodowy do telefonów Vamp (EMH117KG), HS Case Etui HS Case SOLID TPU Huawei P20 Pro Black, Kemis Torba kotek, Lipton Green Tea herbata zielona Earl Grey 25 torebek , JBL XTREME 2