Stojaki i akcesoria do głośników
Do koszyka

Newstar Uchwyt sufitowy do głośnika Speaker-W100 czarny 1szt.

ID produktu: 782868
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
  • Maksymalne obciążenie [kg]: 5
  • Rodzaj: Uchwyt do głośników
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Uchwyt ścienny lub sufitowy przeznaczony dla głośników o masie do 5kg. 

 

  • Typ uchwytu Uchylny
  • Możliwość obrotu Tak
  • Nachylenie w górę +90 °
  • Nachylenie, w dół -90 °
  • Minimalna odległość od podłogi/sufitu 14.2 cm
  • Maksymalna odległość od podłogi/sufitu 14.2 cm
  • Maksymalny udźwig 5 kg
  • Kolor czarny
  • Szerokość produktu 24 cm
  • Wysokość produktu 16 cm

Specyfikacja techniczna

Rodzaj
Uchwyt do głośników
Czarny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 4World D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 1.8m szary (4683), BitFenix Rozgałęźnik Molex na 3x Molex 55cm - opływowy biało czarny (BFA-MSC-M3MWK-RP), Lian Li HD-520A Adapter HDD 5,25” do 2,5” - srebrny ( HD-520A ), Technisat KONWERTER SKYLINE CE HD OCTO (0000/7888), Skink Basic do HTC Desire 310 (FS_BASIC_HTDESIRE310), Platinet (42987), Asustor AS-7008T (90IX00B1-BW3S10), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), DWhobby Śmigło 10x5 CCW (DW/APC1001A), VauPe TECZKA VAUPE SKRZYDŁOWA A4 Z RZEPEM RÓŻ PASTELOWA RÓŻOWA - 311/10, JT Berlin Etui FolioCase dla HTC U11 czarne (10275), Lindy HDMI - DVI-D 1m złoty (37181), Beeyo Beeyo Flat kabel micro-USB (GSM032361), Acer Nitro 5 (NH.Q3REP.021), Nillkin Etui Nature Xiaomi Mi Mix 2s Szary, NoName Filiżanka Mama , JJC Dekielek 49mm