Wieszaki i uchwyty RTV
Do koszyka

Newstar Ramie obrotowe do Laptopa (NOTEBOOK-D200)

ID produktu: 1071920
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalna wielkość ekranu [cale]: 17
  • Minimalna wielkość ekranu [cale]: 10
  • Nośność [kg]: 5
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Ramie obrotowe dedykowane do laptopów o przekątnej 10-1 cali. Maksymalna nośność 5kg. Kolor srebrny. Pełna regulacja.

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: 4World Pigtail SC, APC, SX SM, G652D, 1m (08926), TB TBH-650BR (Hp CZ101AE) czarny, GoPro LCD Touch BacPac Nowy (ALCDB-401), Fancier FB-6023, Razer Electra V2 USB (RZ04-02220100-R3M1), Blaupunkt MC80BT, Aula Demon King Mechaniczna (502053), PET NOVA TPR Bone Red 16cm, MicroConnect FC/UPC Pigtail 1,5m 50/125 OM3 - FIBFCM3PIG, DomoClip DomoClip DOS146 3in1 Face and body cleansing brush, 2 speed settings, Violet - DOS146, Expression TONER DO LEXMARK E 120 (2000K) (P) - 12016SE, Deante Chili Clinic stojąca chrom (BDS 021C), Asus PRIME B360-PLUS, 3Z Czyścik do ekranu Football, MSI GV72 8RD-046XPL 16 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Morellato Skórzany pasek do zegarka 20 mm Morellato A01X4540A61044CR20, Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył iPhone X czerwony, NoName Etui Candy Huawei Y5 2018 niebieski /blue, Techly Techly Schreibtischhalterung 3LCD 13"-27" Standfuß, vertikal