Długopisy, cienkopisy, pióra
Do koszyka

Newell Cienkopis kreślarski Rotring Tikky czarny 0,4 1904754

ID produktu: 4664116
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Czarny
  • Rodzaj: Cienkopis
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Flamaster wyposażony w odporny na działanie światła i wody tusz pigmentowy. Celulozowa końcówka w obudowie metalowej umożliwia dokładne odrysowywanie przy linijce i w szablonie. Technologia Free Ink zapewnia równomierność linii aż do ostatniej kropli atramentu. W okienku z podglądem można sprawdzić ilość pozostałego jeszcze atramentu. Grubość linii: 0,4 mm, kolor: czarny
 

Specyfikacja

Rodzaj
Cienkopis
Kolor
Czarny
Ilość sztuk w opakowaniu
1

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Lynx CS Patch Kabel Cat5E FTP 15m szary, Marumi DHG Circular PL 37mm - (MCPL37 DHG), Equip Patchcord, S/FTP, Cat6, PIMF, HF, 3m, szary (605502), Lanberg Organizer kabli 1U z zaślepką do szaf 19'', Szary (AK-1201-S), MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 10m (FIB220010), Logo Chusteczki jednorazowe, do TV LCD, TV plazmowych, kina domowego 50szt., Techly Ramię biurkowe (020690), Manhattan HDMI - HDMI, 5m, Czarny (353953), Imro Karta pamięci IMRO microSDHC 4 GB z adapterem - KOM000463, Forever Głośnik Bluetooth BS-400 Forever czarny - GSM021567, ANIMONDA KOT 12x100g PAKIET SOUPE ŻEL, Soliton Rozdział Zamknięty CD - 191892, Expression TUSZ DO CANON (CLI521) MAGENTA (S) - 2935B001, Goobay USB A - Micro USB Srebrny 1,5m (40912), Apple APN:616-0669 dla iPhone 5C bulk 1510 mAh, Donau TECZKA KOPERTOWA ZATRZASK PP DONAU A4 DYMNA 180 MIKRONÓW, Nillkin Etui Nillkin Sparkle Apple iPhone XS - Pink, Mercury Mercury Jelly Case Sony XZ3 złoty/gold