Napędy optyczne

Napęd Acer DVD/R/RW SATA (KO.00807.016)

Notebook
ID produktu: 996270
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Interfejs: SATA
  • Kolor: Srebrny
  • Typ napędu: DVD
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

Napęd firmy Acer DVD/R/RW z interfejsem SATA przeznaczony do laptopa.

Specyfikacja

Standardowy

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Założyłem do lenovo i działa
  • ZALETY:
  • + szybki montaż
  • WADY:
  • - problem z przełożeniem maskownicy
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
3 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Acme HM-01, LABEL THE CABLE Dwustronna taśma z rzepami, 25m, Czerwony (PRO1260), TF1 Tusz E-893 / T0893 (Magenta), Kyocera ECOSYS M5521cdw, Bosch Tiernahrung Special Light - 2.5 kg, FEMANGA Vitamine + Jod 500ml, Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m (54306), HQ Prop Śmigła Quad 3X3X4 białe (QP3X3X4W-GFN), Dako-Art Piasek dla szynszyli i koszatniczek 1,5KG (6743), Silicon Power Armor A75 2TB (SP020TBPHDA75S3S), Esperanza HDMI - HDMI, 3, Czarny (EB197 - 5901299947791), Eurocom Plecak zaokrąglony One Neon Street zielony (282344), Tescoma Tarka do sera Handy, GSM City CASE ETUI ARMOR GRANATOWY HUAWEI P10 LITE, MSI GF63 8RC-039XPL 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Intel D3-S4510 3.84TB SATA3 (SSDSC2KB038T801), Elmak Kabel audio CLS-10 Savio optyczny-SAVIO CLS-10