Myszy dla graczy

Mysz Rebeltec SCORPIO 2 (RBLMYS00025)

ID produktu: 917730
Zobacz produkty podobne
(6)
Zapytaj społeczności 3 pytania
  • Czułość [DPI]: 800, 1200, 1600, 2400
  • Ilość przycisków: 6
  • Model sensora: Sunplus
  • Profil myszy: Uniwersalna
  • Rodzaj sensora: Optyczny
Opis
Specyfikacja
Opinie (6)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje

Opis produktu

Gamingowa mysz optyczna USB SCORPIO 2


- Sensor Sunplus
- Rozdzielczość 800/1200/1600/2400DPI
- 6 przycisków
- Podświetlana i gumowana
- Masa 135g
- Kabel game (oplot tekstylny)
- Teflonowe ślizgacze
- Przyśpieszenie 5G
- Odświezanie 3000klatek/s
- Podświetlenie LED zmieniene przyciskiem DPI

Specyfikacja

Czarny
Model sensora
Sunplus
Regulacja czułości
Skokowa
1200
1600
2400
800
Częstotliwość odświeżania pozycji [Hz]
3000
Podświetlenie
Wielokolorowy
Zastosowane technologie
Uniwersalna
Kabel w oplocie
Tak

Opinie (6)

(6)
2.5/5
(6)
17% osób poleca
ten produkt
5
17%
4
0%
3
33%
2
33%
1
17%
Opinia potwierdzona zakupem
Myszka strasznie wytrzymała. Czasami mocniej obrywała ale za każdym razem wytrzymywała i nadal działała bez problemów.
  • ZALETY:
  • + niezawodność
  • + wytrzymałość
Posiadam ten produkt Ponad rok

Pytania i odpowiedzi (3)

Czy da sie zrobić tak by to podświetlenie nie ,,oddychało,,?
Nie

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (6)

Pytania i odpowiedzi (3)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Titanum CD-R/10/Slim 700MB/80Min, Hama RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 3, Czarny (001221540000), Foscam FI9853EP, Lafe CEG005, Severin Urządzenie do wypieku wafli HA 2082, InLine Osłonka na wtyk RJ-45 10 szt (74012Z), Creative Muvo 2 (51MF8255AA000), Dingo obroża skórzana podszyta filcem szer. 4,0 cm dł. 60 cm czarna, Qoltec Duplex LC/UPC-LC/UPC 50/125µm OM2 1m (54022), Zolux Karmidełko z żerdką S różne kolory, Mercury Etui ClearJelly do LG G6 transparentne (BRA005191), Valueline Repeater HDMI (KNVRP3405), Savio SAVIO TB-P01 Smart TV Box Premium (SAVIO MTB-P01), Acer Predator Helios 300 (NH.Q3DEP.005) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , Asarto Toner Asarto do HP 644A | 4730/4753 | yellow, NoName Etui Candy iPhone 5/SE czarny/black, nemo Etui ring Xiaomi Redmi Note 5A srebrny