Folie i szkła ochronne do telefonów
Do koszyka

MyScreen Protector Szkło FULLSCREEN do APPLE iPhone 7 (PROGLAFULAPIP7C)

ID produktu: 1066620
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: iPhone 7
  • Rodzaj produktu: Szkło
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

FULLSCREEN Szkło do APPLE iPhone 7 Czarny
FullScreen GLASS - dopasowana w 100% ochrona ekranu. Dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów z ekranami o zaokrąglonych krawędziach – perfekcyjnie przylega do ekranu urządzenia. Idealne przezroczyste, japońskie hartowane szkło ochronne o najwyższej odporności na zarysowania (9H). Znacząco pomaga chronić ekran przed uszkodzeniami w skutek upadku lub uderzenia. Dzięki powłoce oleofobicznej usunięcie odcisków palców z wyświetlacza jest niezwykle proste, a ekran jest przyjemny w dotyku. Naklejki EasyApp ® znajdujące się w opakowaniu sprawiają, że montaż szkła przebiega szybko i sprawnie. Po usunięciu ochrony – na Twoim ekranie nie pozostanie żaden ślad.

Specyfikacja

Aplikator
Hartowane szkło ochronne
Instrukcja
Ściereczka mokra
Ściereczka sucha

Opinie (2)

(2)
5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Szkło bardzo ładnie współgra z telefonem. Nie utrudnia pracy na wyświetlaczu łatwo się montuje. Szkło jest naprawdę świetnie dopasowane.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brennenstuhl Premium 3m, SilverStone Filtr Alumino 92mm - czarny ( FFM-92-B ), Tracer Pianka do LCD 400ml+Mikrofibra (TRASRO42106), Inter-Tech COMBAT POWER 750W PLUS (88882014), Armac M6SZ 1.5m, MicroConnect Patchcord światłowdowy SC/UPC-SC/UPC, 50/125 OM4, 1m (FIB222001-4), EK Water Blocks EK-XTOP SPC-60 PWM - Plexi (3831109843277), TROVET Unique Protein UPV z dziczyzną - pies i kot - 300g, Opticon OPH-1005, Wydawnictwo Muzyczne Folk Lato 2017 Hity na Lato (2CD) 263201, Donau Teczka kopertowa A4 (8544001PL-02), SPIGEN SGP Wallet S Galaxy S9, STAPLES Okładka na dyplom, zielony (PD0198), Nokia Nokia BL-4CT 860 mah bulk, LINDY HDMI - HDMI, 1, Czarny (36962), 3MK ELASTYCZNE SZKŁO 3MK FLEXIBLE GLASS IPHONE 4/4S, nemo KABEL USB CA-101 MICRO USB 152cm, nemo KABURA PIONOWA RUBBER SONY XPERIA XZ CZERWONA, Mayer&Boch Mayer&Boch indų džiovykla