Akcesoria do zegarków
Do koszyka

Morellato Silikonowy pasek do zegarka 22 mm Morellato A01X4985187897CR22

ID produktu: 4898247
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Firma Morellato, to jedna z najstarszych włoskich firm produkująca paski do zegarków. Historia marki sięga roku 1930. Wszystkie paski do zegarków MORELLATO są antyalergiczne - metalowe sprzączki są wykonane ze stali nierdzewnej INOX.
Oferowany pasek pochodzi z linii MORELLATO RUBBER COLLECTION. Wszystkie paski z tej kolekcji są wodoodporne i wykonane wyłącznie z nietoksycznych i anty-alergicznych materiałów, takich jak: naturalny kauczuk, silikon, PCV. Kolekcja idealna dla miłośników sportu i kolorowych dodatków.

 

materiał paska SILIKON
szerokość paska / mocowania (A)
22 mm
szerokość paska przy klamerce (B)
22 mm
długość części z klamerką (C)
8 cm
długość części z dziurkami (D)
13 cm
minimalna długość po zapięciu (L min)
11,5 cm
maksymalna długość po zapięciu (L max)
18,1 cm
kolor CZARNY, ŻÓŁTY
przeszycie nie dotyczy
klamerka
stalowa antyalergiczna, z logo Morellato, kolor srebrny
grubość paska
4,5 mm

Wymiary pasków

Wraz z paskiem otrzymasz:

  • dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
  • komplet teleskopów

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson tusz T596200 UltraChrome (C13T596200) Cyan, V7 DELL LATITUDE E5400 (V7ED-WU8419C), Roline PatchCord, S/FTP, Cat6, 2m, żółty (21.15.1342), Hama "Slim" Czarna (000530670000), BitsPower Aqua Pipe I G1/4" (BP-MBWP-C17), MicroConnect Patchcord CAT 7, S/FTP, czarny, 30m (SFTP730S), SNB Forma Blacha Fakturowana 350X280X60 zakupy dla firm (227000), Fujitsu Rolka pickup (PA03338-K011), Zolux Zawór zwrotny, Trixie Butelka z miską, 300 ml , Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM4 1m (54343), Socomec ITY2-TW030B, Camry Zegar klapkowy czerwony (CR1131r), Digitus DisplayPort - DisplayPort 10m czarny (AK-340100-100-S), MyScreen Protector Folia Antireflex do Microsoft Lumia 640 XL, Nillkin Etui QIN dla Samsung Galaxy S8+ , EFB D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 7m czarny (K5326SW.7), Timex Pasek do zegarka Timex T2P061 P2P061 18 mm Guma, Wirewin 15M Outdoor Patch RJ45 STP, C