Monitory komputerowe

Monitor MSI Optix MAG24C

BESTSELLER!
24''/LED/VA/FHD/1ms/3000:1/DisplayPort/DVI/HDMI Czarno-czerwony
ID produktu: 980083
Zobacz produkty podobne
(29)
Zapytaj społeczności 11 pytań
  • Częstotliwość odświeżania: 144 Hz
  • Podstawowe złącza: DVI x1, DisplayPort x1, HDMI x1
  • Przekątna ekranu: 24"
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD)
  • Typ matrycy: VA
Opis
Specyfikacja
Opinie (29)
Inspiracje (99)
Pytania i odpowiedzi (11)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Przekątna 24 cale

Optymalne warunki do pracy i rozrywki przy biurku zapewni monitor o wielkości 24 cali. Jest to popularny wybór zarówno do pracy biurowej, jak również nauki, a także do gier. Monitory w tym rozmiarze nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale gwarantują odpowiednią wielkość ekranu do większości zastosowań.

Bądź w centrum wydarzeń, dzięki zakrzywionemu ekranowi

Znajdź się w samym centrum rozrywki i zapewnij sobie wygodę podczas pracy. Postaw na zakrzywiony monitor, który zapewni znakomitą widoczność wszystkich elementów, jakie są wyświetlane na ekranie. Monitor zakrzywiony to świetny wybór do gier, a także do pracy, a szczególnie wówczas, gdy jest to ekran panoramiczny lub ultrapanoramiczny.

Obraz w jakości Full HD

Komfortowe warunki do pracy i użytkowania multimediów zapewni monitor o rozdzielczości Full HD. To niemal uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na wygodną pracę biurową, ale też graficzną lub projektową. Rozdzielczość Full HD (1920x1080) doskonale spisuje się także w grach oraz podczas oglądania filmów.

Format 16:9

To monitor o najbardziej uniwersalnym formacie 16:9, który jest bardzo chętnie wybierany zarówno do pracy, jak i do zastosowań multimedialnych. Panoramiczny kształt ekranu zapewnia optymalną przestrzeń roboczą, jak również dobrze sprawdza się w grach i podczas oglądania filmów.

Wysoka jakość obrazu, dzięki matrycy VA

Ten model monitora wyposażono w matrycę VA, która zagwarantuje niezwykle szerokie kąty widzenia. Możesz oglądać film z całą rodziną lub przyjaciółmi, grać w gry w trybie dwuosobowym lub pracować w wielu programach jednocześnie. Możesz liczyć na bardzo dobre odwzorowanie czerni, a także na wyraziste kontrasty, dzięki czemu multimedia będą prezentowały się zdecydowanie lepiej.

Częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz

Zapewnij sobie najlepsze warunki do pracy i gier. Ten monitor oferuje wysoką częstotliwość odświeżania – 144 Hz. Może to wpłynąć zarówno na wyższy komfort podczas pracy, jak również na nieco lepsze wyniki w grach. Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu jest także bardziej przyjazna dla wzroku.

Czas reakcji 1 ms

Gdy ułamki sekund mogą zdecydować o zwycięstwie lub porażce w grze, monitor z czasem reakcji 1 ms okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Tak krótki czas reakcji docenisz właśnie w grach, a szczególnie w sieciowych potyczkach, ale też w codziennym użytkowaniu. Szybki czas reakcji wpływa na komfort podczas pracy i oglądania filmów, gdyż ogranicza zmęczenie wzroku.

Ogranicz zmęczenie oczu z techologią redukcji migotania

Zadbaj nie tylko o świetne parametry wyświetlanego obrazu, ale też o zdrowe oczy. Ten model monitora wyposażono w technologię redukcji migotania, co wpływa na zdecydowane ograniczenie zmęczenia wzroku podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

Wybierz synchronizację AMD Free-sync

Zapomnij o rozmywającym się obrazie, tearingu i przycinającej się grafice w grach. Ten model monitora oferuje synchronizację AMD Free-sync, dzięki czemu może synchronizować częstotliwość odświeżania ekranu z tempem renderowania grafiki przez kompatybilną kartę graficzną. Odkryj zupełnie nowe możliwości wyświetlania i graj w topowe produkcje nie martwiąc się o opóźnienia i zacinanie się grafiki.

Oszczędź przestrzeń korzystając z możliwości montażu na ścianie

Możesz postawić monitor na biurku, ale możesz też zawiesić go na ścianie, by zyskać nieco więcej przestrzeni na blacie. Ten model monitora jest przystosowany do montażu ściennego i zgodny ze standardem VESA.

Zagraj w najlepsze i najbardziej prestiżowe tytuły gier zaliczane do kategorii AAA na zakrzywionym gamingowym monitorze Optix MAG24C. Monitor ten charakteryzuje się częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz i 1-milisekundowym czasem reakcji w poziomie. Dzięki temu na monitorach z serii Optix MAG24C dostrzeżesz swoich przeciwników znacznie szybciej i łatwiej będzie Ci do nich celować. Za sprawą adaptacyjnej technologii synchronizacji obrazu Adaptive Sync, która pozwala dynamicznie dopasować częstotliwość odświeżania monitora do częstotliwości generowanego przez układ graficzny obrazu, monitory z serii MAG24C zapewniają podczas rozgrywek wyjątkowo płynny ruch na ekranie. Możesz być pewny tego, że gamingowe, zakrzywione monitory MSI dysponują wszystkimi funkcjami i technologiami, które niezbędne są do prowadzenia zwycięskich rozgrywek w najnowszych grach.

OD KRAWĘDZI DO KRAWĘDZI

Dzięki wyjątkowo wąskiej ramce otaczającej ekran, będziesz mógł cieszyć się najlepszym możliwym zanurzeniem w wirtualnym świecie najnowszych gier, dzięki możliwości ustawienia kilku monitorów dookoła Ciebie w zakresie 180°. Ciesz się również lepszą ciągłością powierzchni wyświetlające obraz na dwóch lub większej liczbie monitorów w czasie gry, podczas pracy lub w trakcie innego, dowolnego wykorzystania komputera.

ZAKRZYWIONY EKRAN, WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDANIA

Gamingowe monitory MSI charakteryzuje się tym, że w ich konstrukcji wykorzystano zakrzywione panele o promieniu krzywizny 1800R.Taka wartość promienia krzywizny, jest nie tylko najbardziej komfortowa dla ludzkiego wzroku, ale również sprawia, że monitory te doskonale nadają się do szerokiej gamy zastosowań – począwszy od aplikacji ogólnego przeznaczenia, na gamingu skończywszy. Zakrzywione wyświetlacze pomagają też graczom podczas gry dosłownie zanurzyć się w wirtualnych światach, dzięki mają czemu mogą oni poczuć się tak, jakby rzeczywiście znajdowali się podczas rozgrywki w centrum akcji.

ZAKRZYWIONY EKRAN, WIĘKSZA PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDANIA

Jednolita krzywizna zapewnia najbardziej wciągające wrażenia w grach

PŁASKIE WYŚWIETLACZE

Przerwane linie o ostrych kątach, które nie pozwalają w pełni zanurzyć się w grze

STANDARDOWY MONITOR

CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 144 HZ + CZAS REAKCJI MATRYCY 1 MS

Gamingowe monitort MSI charakteryzują się częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz oraz 1-milisekundowym, poziomym czasem odpowiedzi matrycy. Czas ten jest szczególnie istotny w wypadku tytułów zawierających szybkie, dynamiczne sceny, takich jak: gry z gatunku FPS (First Person Shooter), symulacje walki powietrznej, gry wyścigowe, strategie czasu rzeczywistego czy gry sportowe. Tego rodzaju tytuły wymagają odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, które to zapewnić mogą jedynie wyjątkowo wysokie częstotliwość odświeżania ekranu oraz niskie czasy reakcji matrycy monitora. To właśnie dzięki nim, gracz może podczas rozgrywki z łatwością wyprzedzić swoich konkurentów.

178-STOPNIOWY, SZEROKI KĄT WIDZENIA

Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownik gamingowych monitorów MSI ma znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku, w taki sposób, jak mu pasuje i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia się na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre – niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

REDUKCJA NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Gamingowe monitory MSI są skonstruowane w taki sposób, aby zminimalizować efekt zmęczenia oczu spowodowany nadmierną emisją niebieskiego światła przez ekran monitora. Zmniejszenie całkowitej ilości niebieskiego światła, które generowane jest przez monitor, pozwala graczom prowadzić rozgrywki przez dłuższy czas bez zmęczenia oczu.

STANDARDOWY MONITOR LCD

MONITOR OPTIX Z SYSTEMEM LESS BLUE LIGHT

Bez technologii Anti-Flicker

Technologia Anti-Flicker

TECHNOLOGIA ANTI-FLICKER

Ekran standardowego monitora podczas normalnej pracy migocze z szybkością około 200 razy na sekundę. To migotanie pod dłuższym czasie powoduje zmęczenie oczu. Ograniczająca migotanie wyświetlacza technologia MSI Anti-Flicker zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort korzystania z monitora. Dzięki temu można go używać przez dłuższy czas bez nadwyrężania wzroku.

SZEROKIE POKRYCIE PRZESTRZENI KOLORÓW

110%

SRGB

85%

NTSC

TECHNOLOGIA TRUE COLOR

W porównaniu z typowymi monitorami, monitory z serii Optix odwzorowują, o co najmniej 20%, szerszą przestrzeń barw. Dzięki temu, podczas gry kolory i szczegóły sceny są znacznie lepiej odtworzone, przez co generowany na ekranie obraz jest czysty i wygląda bardzie realistycznie.

85% NTSC

72% NTSC

INTEGRACJA Z GAMINGOWYMI KOMPUTERAMI STACJONARNYMI FIRMY MSI

Monitory MSI z serii Optix zostały zoptymalizowane do współpracy ze wszystkimi najnowszymi modelami gamingowych komputerów stacjonarnych firmy MSI. Dzięki aplikacji MSI Gaming Center, która dostarczana jest fabrycznie, wraz ze wszystkimi nowymi gamingowymi desktopami MSI, użytkownik ma możliwość przełączania się pomiędzy 7 różnymi, predefiniowanymi trybami wyświetlania obrazu. W ten sposób można łatwo i szybko dostroić wyświetlany na ekranie obraz na potrzeby gier, multimedialnej rozrywki, wyświetlania filmów czy standardowej pracy na komputerze.

PRZEŁĄCZNIK FPS FRONT SIGHT – WYGODNY CELOWNIK W KAŻDEJ GRZE

Dzięki dostępnym funkcjom OSD, użytkownicy gamingowych monitorów z serii Optix mogą w każdej chwili włączyć wyświetlany na ekranie celownik, który jest całkowicie niezależny od gry czy oprogramowania. Funkcja wizualizacji celownika, FPS Front Sight, pomaga w celowaniu do przeciwników, zwłaszcza w tych grach, w których oryginalny celownik jest zbyt mały lub pozbawiony jest krzyżujących się nitek.

PŁYNNA GRA, DZIĘKI TECHNOLOGII ADAPTIVE SYNC

Monitory MSI Optix zgodnye są z adaptacyjną technologią synchronizacji obrazu Adaptive Sync. Dzięki niej, podczas gry, możliwe jest uzyskanie płynnego, gładkiego obrazu na ekranie. W tym celu technologia Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitorów z częstotliwością generowania obrazów przez procesor graficzny firmy AMD®. W ten sposób eliminowane są efekty rozrywania i migotania obrazu. Ciesz się płynną grą z wyjątkowo gładkim obrazem, który pozbawiony jest lagów i opóźnień. *Uwaga: Technologia Adaptive Sync wymaga kompatybilnego z nią procesora graficznego firmy AMD®. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie WWW: http://www.amd.com/en-us/innovations/software-technologies/technologies-gaming/freesync

SKROJONY IDEALNIE NA MIARĘ

Gamingowe monitor y MSI z serii Optix zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znacznie zwiększyć wygodę graczy podczas rozgrywek. Dzięki regulacjom pochylenia, obrotu i wysokości łatwo zmienisz pozycję tego gamingowego monitora. W ten sposób uzyskasz maksymalną ergonomię i optymalne wrażenia podczas oglądania.

Specyfikacja

Zastosowanie
Dla graczy
24''/LED/VA/FHD/1ms/3000:1/DisplayPort/DVI/HDMI
Kolor
Czarno-czerwony
Podstawowe złącza
DisplayPort x1
DVI x1
HDMI x1
Szerokość [cm]
61.9
Wysokość [cm]
45.1
Głębokość [cm]
23.9
Waga [kg]
5.8
Obrotowy ekran (PIVOT)
Nie
Załączone wyposażenie
Podstawka
Przewód zasilający
Pobór mocy
45 W

Opinie (29)

(29)
4.5/5
(29)
87% osób poleca
ten produkt
5
86%
4
0%
3
7%
2
7%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Monitor Działa dobrze, lecz przyszedł z paroma martwymi pikselami. Nie spodziewałem się że przy takiej cenie może być aż taki ubytek.
Posiadam ten produkt Od dziś
U mnie zasilacz jest zrypany i trzeba się go nauczyć włączać. W innym przypadku nie ma szans go uruchomić, piszczy i piszczy.. O prześwicie 10 cm w ramce nawet nie wspomnę.
W moim egzemplarzu również zasilacz piszczy jeżeli wyłącze sygnał z komputera ... jest jakiś sposób na to ? :/
ja kupiłem nowy zasilacz, 30 zł zapłaciłem. w elektryku dostaniesz.

Inspiracje (99)

Pytania i odpowiedzi (11)

Czy Monitor ma funkcję oglądania TV przez antenę?
niestety nie

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (29)

Pytania i odpowiedzi (11)

Inspiracje (99)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: E5 ZESTAW DO CZYSZCZENIA EKRANÓW LCD/LED/OLED/PLASMA, 250 ML RE02026, BlueLounge CableDrop uchwyty na kabel 6 szt. białe (CD-WH-EU), 4World Wielofunkcyjne biurko Czarne (09995), Noveen Nawilżacz ultradźwiękowy HQ-UH813G zielony z 2 olejkami, NEC Lampowy 1280 x 800px 3000lm DLP , Skink etui Microsoft Lumia 930 (SFLAPCARDNL930-G/CG), InLine Śledzie D-Sub 4 szt. (11109), MicroConnect XLR - XLR 2m czarny (XLRMF2), UPrint Tusz C-526C / CLI526C (Cyan), MediaRange Akumulator AAA / R03 1000mAh 2szt., GreenGo Pokrowiec Smart Magnet do iPhone 6/6S granatowy (GSM016225), Teka TL 6310 (40474250), Manta MM774G (UMMNTRPGMM774G0), ARRMA Osłona wału 4 sztuki (AR310583), Kyocera Toner Standard KKL-17S / TK17 (Black), Tesla Bateria CR1632 137mAh 4szt., NoName Etui Back Case 0,3 dla Galaxy S6 , Lenovo V130-15IKB (81HN00EAPB) 12 GB RAM/ 512 GB M.2/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL , NoName Etui Armor Neo Samsung A750 A7 2018 czarne