Kod rabatowy 50 zł
za każde wydane 500 zł w Morele

darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

ID produktu: 200237
(2)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Zastosowanie produktu

Moduły światłowodowe z serii TL-SM311 przeznaczone są do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do obsługi modułów światłowodowych.

 

 

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość montażu w przełącznikach wyposażonych w standardowe sloty SFP 1000Mb/s

MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maksymalna długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
TLSM311LS
EAN
5054565099752

Opinie

(2)
(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bez problemu.

Za to dostawa "masakra" na stanie sklepu(potwierdzone mailem i telefonicznie)kilkanaście sztuk, a potem brakuje 1 szt i termin realizacji 7 dni.
  • ZALETY:
  • + Cena
  • WADY:
  • - Mocno się grzeje
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi

(1)
Masz pytania? 
T
Tomasz
26.05.2021
Kompletnie nie mam doświadczenia jeśli chodzi o wkładki SFP, więc chciałbym się zapytać czy np powyższa wkładka będzie kompatybilna ze switchem Cisco SG110-24 oraz Cisco SG250-26 ? Chciałbym złączyć te dwa switche ze sobą poprzez światłowód i port SFP. Swoją drogą czy ma to jakiś sens, te switche są 1 Gbps więc zastanawiam się czy będzie duża różnica jak je złącze światłowodem czy po miedzi. W sieci łączeni jest koło 38 hostów.
M
ML
26.05.2021
Ogólnie tego typu wkładki powinny być uniwersalne. Jednak CISCO to specyficzna firma i nie koniecznie tak musi być. Cena ok 63 zł nie jest wysoka, więc gdyby nawet nie działały to wielkiej straty nie będzie, chyba że popsuje się CISCO. Trzeba sprawdzić dokumentację do CISCO.
Wkładka jest na 1Gs/s więc przepustowością nie różni się od kabla. Jeżeli switche są oddalone do max 100 m, to można je kablem kat 5e lub wyższej połączyć, w przeciwnym układzie SFP.
Montowałem je w switch-ach TP-LINK i odniosłem wrażenie że prędkość przesyłania danych jest niższa niż po zwykłym kablu, ale mogły się na to składać konfiguracje komputerów, pomiędzy którymi kopiowałem pliki.
Zgłoś nadużycie
M
ML
26.05.2021
I jeszcze jedno, kabel SFP musi być podłączony krosowo z 1 na 2 i z 2 na 1.
Zgłoś nadużycie

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(2)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
-24%
88 zł
67,43 zł
Do koszyka