Moduły SFP
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module

ID produktu: 200237
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Zastosowanie produktu

Moduły światłowodowe z serii TL-SM311 przeznaczone są do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do obsługi modułów światłowodowych.

 

 

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość montażu w przełącznikach wyposażonych w standardowe sloty SFP 1000Mb/s

MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu 9/125 um jednomodowy
Maksymalna długość kabla 10km
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
TLSM311LS
EAN
5054565099752

Opinie

(2)
(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Działa bez problemu.

Za to dostawa "masakra" na stanie sklepu(potwierdzone mailem i telefonicznie)kilkanaście sztuk, a potem brakuje 1 szt i termin realizacji 7 dni.
  • ZALETY:
  • + Cena
  • WADY:
  • - Mocno się grzeje
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(2)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Varta Bateria Electronics A23 Nie dotyczy 1szt., Kingston MicroSD 32 GB Class 10 (MBLY10G232GB), Whitenergy Przetwornica 12V DC na 230V AC (09409), Orava z napędem ślimakowym czarna OS-150, Clatronic BS 1285, Ecozone Nabłyszczacz do zmywarki Rinse Aid (ECZ05529), Herlitz Przekładki kartonowe A4 (11078078), Kaiser Lampa Fluorescent 55W, 5400K (3454), Lindy RJ-45/RJ-45 kat.6 Szary 1m (47342), Thermaltake eSports Meka Pro (KB-MGP-BRBDUS-01), Kouwell 4-portowy 4x USB3.0 (HUE-S2BP), Trust GXT 307 Ravu (22450), Casio G-SHOCK GLS-5600CL -1ER, Narcissus Blok A5/80K Narcissus Kropka, Quality Imaging Toner QI-CA1007ZB / 6264B002 (Black), Mercury Nakładka Jelly Case do Samsung Galaxy Note 5 limonkowa, GALD Półka Stojąca Flipper, Venge połysk (21 .7K.p3_V_połysk), NoName Onyx Studio 4 czarny (HKOS4BLKEU)