Moduły SFP
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Moduł SFP StarTech GB FIBER SFP TRANSCEIVER MM LC (SFPGESST)

ID produktu: 791402
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Gwarancja [m-ce] 24
Sieć komputerowa
Typ interfejsu mini-GBIC
Maksymalna szybkość przesyłania danych 1250 Mbit/s
Złącze światłowodowe LC
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Typ transceivera SFP SX
Praca
Maksymalny dystans transferu 550m
Długość fali 850 nm
Typ przewodu Multi-mode
System duplex Full, Half
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej 30 - 70%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu 1,2 cm
Głębokość urządzenia 6 cm
Wysokość urządzenia 1 cm
Waga produktu 17g
Zaświadczenia
zgodność z RoHS Y

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
SFPGESST
EAN
0065030849432

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Eldom WA1S, Asus BW-16D1HT (90DD0200-B30000), BlueLounge CableBox mini organizer kabli zielony (CBM-GRN-EU), Omega Uniwersalny Uchwyt Samochodowy Awokado Czarny Zielony, Syma Uchwyty do łopat górnych (S108G-12), V7 TONER REMAN. TN2210 - V7-B06-TN2210, Cellfish USB A -> Micro USB (M/M) Zielony 1m (PLUSBKABELGREEN), GreenGo Nakładka Defender II do Huawei P10 Lite czarna (GSM028370), Stabilo Zakreślacz Swing Cool etui 6 kolorów (165439), Unitek USB - RJ-45 (wtyk-gniazdo) Czarny (Y-1468), Durable Ramka samoprzylepna DURAFRAME A4 granatowy, 2 sztuki (DUR791), NoName Kabura SLIM FLEXI do Sony Xperia Z3 compact czerwony, nemo HARTOWANE SZKŁO UNIVERSALNE 5" BOX, PUBG Corporation PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Steam CD Key, Miele TCJ 690 WP Eco&Steam WiFi&XL (10989120)