Moduły SFP
Do koszyka

Moduł SFP Planet Moduł SFP MFB-TSA

ID produktu: 1727905
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Rodzina urządzeń MFB składa się z modułów transceiverów SFP (Small Form Factor Pluggable), które zostały specjalnie zaprojektowane do wydajnego zintegrowanego łącza danych dupleksowych w stosunku do światłowodu jednomodowego. Te moduły nadawczo-odbiorcze są zgodne z umową wielostanowiskową SFP (MSA) i funkcją hot-plug. Moduły te oferują łatwy sposób instalowania w portach zgodnych z SFP MSA w dowolnym momencie bez przerywania pracy sprzętu hosta.

Transceivery MFB SFP wykorzystujące daleką długość fali (1310 nm) FP LD umożliwiają transmisję danych do 2 km na światłowodzie wielomodowym i do 60 km na światłowodzie jednomodowym.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
MFB-TSA
EAN
4711605283144

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Epson taśma 8755 (C13S015020) Black, Rapid 30 kartek Biały (10K251G), Corsair Voyager Slider X2 256GB (CMFSL3X2-256GB), StarTech USB A/N Barrel Cable, 2m (USB2TYPEN2M), Targus Prywatyzujący do ekranów 24" (ASF24W9EU), DEMCiflex Staubfilter Set Cooler Master HAF XB (DF0335), Rum-Lux Taśma izolacyjna 20m kolor, Fractal Design Nano S (FD-CA-DEF-NANO-S-BK), Newstar FPMA-D960G, Dirt Devil AQUA CLEAN HAND M317-0, Vileda 116514, Goobay Kabel krosowy patchcord U/UTP kat. 5e CCA czerwony 5m (68379), Mercury Soft dla Sony XA2, Acer Spin 3 (NX.GUWEP.009) 4 GB RAM/ 512 GB M.2/ Windows 10 Home PL, MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Qoltec Ładowarka indukcyjna RING szary, Hoover BREEZE BR30PET 011