Moduły SFP
Do koszyka

Moduł SFP Intellinet Network Solutions Moduł MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (507462)

ID produktu: 940829
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Moduł MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), wielomodowy, 850nm, 300m.

Rodzaj SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Dodatkowe informacje
  • Pasuje do dowolnego gigabitowego przełącznika Intellinet ze slotem SFP
  • Pasuje do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Jeden port optyczny 10GBase-SR wielomodowy LC duplex
  • Przepustowość: 10 Gb/s
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 300 m
  • Długość fali: 850 nm
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Wykonany w standardzie SFP+
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco
Szerokość 14 mm
Wysokość 12 mm
Długość 57 mm

Specyfikacja techniczna

Produkt
Kod producenta
507462
EAN
0766623507462

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Paper Mate Długopis czerwony INKJOY 700M (S0957360), PremiumCord kportad02, Techly Extender HDMI over Ethernet, 120m- 020751, Krusell FlipWallet do Galaxy S6 Edge + Czarne (60396), V7 Antenowe 1.5m czarny (V7COAXCBL-1.5M-1E), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Czarny 10m (STP510BA), Herlitz Teczka A4/20 (11226198), JAN Niezbędny 30m (ZZAJAN209.), LogiLink 5m czarny (CV0066B), Avistron Bern (AV-OC-006), MIO MiVue C570, Asarto Toner Asarto do HP 826A I CLJ M855 | magenta, Polsirhurt Długopis z nożyczkami JB-201 niebieski, Ecodescaler Odkamieniacz do ekspresu 500ml, Apple Watch Nike+ 4 GPS 40mm Silver Alu Srebrny (MU7F2FD/A), Pelikan Pióro wieczne Twist P457 M Petrol