Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Moduł SFP Intellinet Network Solutions 545013

ID produktu: 940830
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Prędkość transmisji: 1 Gb/s
  • Rodzaj złącza: LC
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Zasięg transmisji danych: 10 km
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Moduł SFP Intellinet Network Solutions 545013

Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy, 1310 nm, 10km. Pasuje do dowolnego gigabitowego przełącznika Intellinet ze slotem SFP.

  • Typ transceivera SFP Swiatłowód
  • Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s
  • Typ interfejsu SFP
  • Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Tak
  • Złącze światłowodowe LC
  • Obsługiwane średnice kabla światłowodowego 9/125 ľm
  • Maksymalny dystans transferu 10000 m
  • Długość fali 1310 nm
  • moc Tx (minimalna) -8 dBmW
  • moc Tx (maksymalna) -3 dBmW
  • Bilans (budżet) łącza 14 dB
  • Przewodowa sieć lan Tak
  • Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet
  • Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
  • Transmisja dwukierunkowa duplex Pełny
  • Kolor produktu Aluminium
  • Obsługa podłączania podczas pracy Tak
  • Zgodność z RoHS Tak
  • Certyfikaty FCC Class A, CE Mark
  • Napięcie 3.3 V
  • Pobór mocy 1 W
  • Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Kod producenta
545013
EAN
0766623545013
Informacje podstawowe
Rodzaj złącza
LC
Prędkość transmisji
1 Gb/s
Typ kabla
Światłowód jednomodowy
Zasięg transmisji danych
10 km

Opinie

(2)
(2)
5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Działa z prostymi przełącznikami Cisco serii SG, należy uważać z kompatybilnością wśród przełączników Cisco Catalyst.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Ocena losowa byleby pozbyć się uporczywych powiadomień, nie znalazłem innego sposobu. Hej
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(2)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Moduł SFP Intellinet Network Solutions 545013
Specjalista Morele | 22:57
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Specjalista Morele | 22:57
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 22:57
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Specjalista Morele | 22:57
Twoje pytanie trafi do użytkowników produktu oraz naszego eksperta i ukaże się w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“ na karcie produktu oraz na serwisie Morele ASK.
Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin.
Wpisz poniżej treść pytania.
Treść pytania
Załączniki
Specjalista Morele | 22:57
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało opublikowane w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“. Gdy tylko pojawi się pod nim odpowiedź, powiadomimy Cię mailowo.
Specjalista Morele | 22:57
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Specjalista Morele | 22:57
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Specjalista Morele | 22:57
Cześć!
Moduł SFP Intellinet Network Solutions 545013 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
139,90 zł
Do koszyka