Switche - moduły
Do koszyka

Moduł HP X120 modul 1G SFP LC SX miniGBIC (H3C 0231A0LQ) (JD118B)

ID produktu: 326400
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Symbol producenta JD118B
Nazwa produktu HP X120 1G SFP LC SX miniGBIC (1000BaseSX, MM, 850nm, 550m)
Producent HP
Klasa produktu Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ADATA SDHC 8GB Class 10 + adapter (AUSDH8GUICL10-RA1), Varta Bateria High Energy 9V Block 1szt., Ever SINLINE 2000 USB (W/SL00TO-002K00/04), Omnimount Uchwyt WM2-M 23"-42", Cellular Line Etui Clear Duo do Samsung Galaxy S6, Transparentne (CCLEARDUOGALS6T), Botti XDE-1015, Epson Wkład atramentowy UltraChromeHD Light Cyan (C13T850500), RivaCase 3014 (6907211030144), LogiLink Magnetyczny, czarny (AA0079), Savio HDMI - HDMI, 1.5, Czarny (SAVKABELCL-95), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 U/UTP Czarny 7.5m (V-UTP6075S-SLIM), Himoto Karoseria Truggy 1:16 (HI/18301), Uni Mitsubishi Pencil MARKER UNI PWE-8K ŻÓŁTY - PWE-8KŻÓŁ, Wacom Rysik Bamboo Ink (CS-321), NoName Opaska gumowa 180 x 10 mm (2RA1118), NoName Silikon 3D Sam J1 J120 2016 Sowa czarny, Mercury Jelly Case Huawei Y6 2018 / Honor 7A złoty , nemo Folia ochronna LCD HTC TOUCH PRO 2, Hammer Atlas Hammer Ferrum TX3