Mini piekarniki
Do koszyka

Mini piekarnik Ariete 980

ID produktu: 1223503
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Grill: tak
  • Kolor: Czarny
  • Pojemność [l]: 10
  • Rożen obrotowy: nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Mini piekarnik Ariete 980 o pojemności 10 litrów. Zajmuje niewiele miejsca. Jest idealny do pieczenia, grillowania i podgrzewania produktów. Wyposażony w pokrętło do regulacji czasu oraz temperatury. Podwójne szkło w drzwiach zapewnia izolację ciepła wewnątrz urządzenia.

Specyfikacja

Czarny
Do 60 min.
Mechaniczny
Płynna regulacja temperatury
Regulacja temperatury do 230 st.C
Lampka kontrolna
2 pokrętła do regulacji
Minutnik 60 minut
Wyjmowany ruszt
Drzwi otwierane do dołu
Drzwi z szybą
Nóżki antypoślizgowe
Podwójna szyba w drzwiach

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (1)

Witam, jak ten piekarnik ma rozmieszczone grzalki?
Witam serdecznie,

Niestety producent nie podaje tej informacji.

Pozdrawiam

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock HDMI - HDMI, 10, Czarny (82709), Xerox Zestaw aktualizacji faksu do Work Centre 5225, 5230 (497K03690), Brennenstuhl Super-Solid IP44 5m (1161420), Asustor AS-7008T (90IX00B1-BW3S10), InLine Zestaw instalacyjny do 2x dysków SSD 2.5" w zatoce 3.5" (39950L), Derform Podkład planszowy oklejany polsko-niemiecki (DERF.SPON), InLine (23163A), HSP TPE 3*25 FH Śrubki - 02090 (HSP/02090), Pelikan Classic M200 Zielony marmur B (983411), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), Trixie Królik z grzechotką, 12 cm, Eurocom Pokrowiec na telefon ze sznurkiem Frozen (239029), Aerocool Project 7 850W (P7-850W), Digitus DisplayPort DisplayPort Mini, 3, Biały (AK-340102-030-W), UNI-BALL Marker olejowy PX20, różowy (PX20P), GT HTC Sensation 1450nAh , Xlayer CD-R 700MB 52x 100szt. (204342), Wirewin Patchcord płaski CAT6 UTP, 2m, czerwony (PKW-SLIM-KAT6 2.0 RT)