Microsoft Office
Do koszyka

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm ML (T5D-03183)

BESTSELLER!
Licencja elektroniczna
ID produktu: 4142514
Zobacz produkty podobne
(5)
Zapytaj społeczności 2 pytania
Wersja językowa:
  • Angielska
  • Polska
  • Wielojęzyczna
Typ produktu:
  • Licencja elektroniczna
  • Produkt fizyczny
Opis
Specyfikacja
Opinie (5)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje
Raty
Leasing

Specyfikacja

Wersja językowa
Wielojęzyczna
Edycja pakietu
Office 2019
Typ produktu
Licencja elektroniczna

Opinie (5)

(5)
4/5
(5)
80% osób poleca
ten produkt
5
80%
4
0%
3
0%
2
0%
1
20%
Opinia potwierdzona zakupem
Pakiet biurowy od lat pomocny.
  • ZALETY:
  • + Gwarancja
  • + Cena
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi (2)

Czy Home&Business 2019 nie zawiera także Outlooka? (brak w specyfikacji)
W pakiecie jest Outlook. Zobacz opis.
Tak zawiera

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (5)

Pytania i odpowiedzi (2)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Serwis sprzętu w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym 5 lat (UF635E), Franke FTC 912 XS (110.0200.670), Newstar Uchwyt FPMA-W810 10"-27", MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 62.5/125 OM1, 20m (FIB440020), Asus USB-AC54 AC1200 USB 3.0 , Shuttle DQ170, Mercury Etui iJELLY do Samsung S8 PLUS G955 (BRA005596), Elba oczkowy, żółty (E21450GB), Qoltec Nakładka Premium do Samsung Galaxy S8+ (51387), Club 3D DisplayPort - DisplayPort 1m czarny (CAC-2067), Delock USB - RJ45, 1.8m (62960), VRX Racing Central transmission mount 1szt - 10728 (VRX/10728), Delock DELOCK Klett-Kabelbinder 20mm x 5m Rolle grau - 18280, Mercury Jelly Case Sony XA2 Ultra biały /white, MyScreen Protector MyScreen antiSPY Glass iPhone 7 Szkło hartowane, Samsung Etui Wallet Case dla A6 2018 (EF-WA600CBEGWW)