Sieci - komponenty
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy, 1000Base-LX, SMF (MO-C-S31121-3IL20)

ID produktu: 972410
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Moduł nadawczo-odbiorczy, 1000Base-LX, SMF, firmy MicroOptics.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
MO-C-S31121-3IL20
EAN
5711045423178
Informacje ogólne
Kolor
Srebrny

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Noctua NF-A9 PWM, ITskins Etui H2O Dla iPhone 6, Czerwone (IAPH6-NEH2O-REDD), Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 (NE51060015J9D), Digitus Kabel krosowy S/FTP kat.6, 5m, żółty (DK-1644-050/Y), MSI GT710 1GB 1GD3H LP Silent ( V809-1899R ), St. Majewski Zeszyt w okładce laminowanej, format A5, 60 kartek, kratka, FIZYKA, UNIPAP, Nanoxia SATA/SATA, kątowy, 45cm, czerwony (NXS6G4R), MicroOptics 1.25Gb/s, SFP, LC SMF (MO-SFP-LX-10-D), Spectrum LED R-50, E-14, 230V, 6W, WW (WOJ13987), Astra Plecak na kółkach Real Madrid Color 2 RM-31 (202366), Saturn ST-EK0004, Herlitz kosmetyczka niebieski (WIKR-1054157), Logitech Meetup (989-000405), Dalpo Taśma pakowa 48mm/45m czerwona (MXA-001CZ), TOP-2000 Zeszyt A5 60K Savanna, Kratka z marginesem (400087388), BEST-Tools Szczotka podłogowa do odkurzacza OW1230AOF (BEST-AKCSPAOF), CraftUnique pokrywa górna do CraftBot XL - CUSP-DOMEXL, Maisto Samochód Ford Shelby GT350 1:24 (81088 MAISTO)
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni