Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Światłowód LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2 (FIBLCPIG3)

Nie dotyczy
ID produktu: 1613536
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel Światłowodowy Multimode Simplex LSZH 0,9mm, <0.2dB

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Światłowód
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Esperanza EH136R Blues, Sony MDR-XB50APL (MDRXB50APL.CE7), Verbatim Bateria Premium CR2430 2szt., Fantec 225U3ESATAP-6G HDD 2.5" SATA USB 3.0 1692, JW Pet MEGALAST BALL LARGE (46302), TF1 Tusz C-571B / CLI571B (Black), HOBBYDOG Materac Owalny - Grafit XL, Urban Armor Gear Plasma do Samsung Galaxy S8 niebieska przeźroczysta (GLXS8-L-CB), MicroConnect Patchcord światłowdowy LC/UPC - SC/UPC, 62.5/125, OM1, 7m (FIB420007), Canon CLBP Cartridge 046 Magenta (1248C002), Avery Zweckform Naklejki na przetwory Z-Design (59894), Tesla toner kompatybilny z Minolta MC1600W,1680MF,1690MF A0V30HH/cyan/2500 - 2T7C2P1444, Expression TUSZ DO EPSON (T0486) R200 / R300 LIGHT MAGENT (P) - C13T04864010, Tech-Protect Pasek Softband do APPLE WATCH 1/2/3 (42MM) , Nillkin Etui Magic Case Samsung Galaxy Note 8 Czarny, Trust Primo bezprzewodowa neonowy zielony (21922), Aquaphor Wkład węglowy Aquaphor B150, Nillkin Etui Synthetic Fiber Mate 20 Pro czarne, KingHoff STALOWY NÓŻ DO PORCJOWANIA KINGHOFF KH-3434 20cm