Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Patchcord światłowody MTRJ/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 3m (FIB322003)

Kable proste
ID produktu: 1520352
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Niebieski
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowody MTRJ/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 3m. 

Specyfikacja

Niebieski
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Extreme BD-R 25GB x4 - Slim case 1 szt., Delock DVI DisplayPort Mini, 0.18m, Czarny (65098), HP HP Slim Ultrabook Messenger (F3W14AA), Brother Rurka termokurczliwa o szerokości 8.8mm, czarny nadruk/białe tło, długość: 1.5m (HSE221), Conceptronic CEASYSTAR, Maclean Rozdzielacz gniazda zaplaniczki (MCE117), Novus B2, Czarny (020-1255 NO), HOBBYDOG Legowisko Cesarskie Standard - Czerwony skaj z czarnym środkiem R2, APPLAWS Senior z kurczakiem 7.5kg, PET HEAD Life's An Itch szampon kojący po ukąszeniach owadów 475ml, Ami Play Legowisko owalne Basic XS 40x32x12 cm Brązowy, Expression TONER DO XEROX 6360 BLACK (18K) (106R01221) (P) - 106R01221, Trust Reno (21662), Lifeventure TiV Widemouth Vacuum Flask 1000 Dark Grey (LM9650), Qoltec Premium do Sony Xperia XA1 (51541), Art-Pol Ramka, Vileda Ściereczka uniwersalna 2 + 1 Gratis (144828), Lindy HDMI Mini - HDMI Micro, 1.5m, Szary, Tekla Silikonowy pasek do zegarka 18 mm Tekla TS18.005.04