Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 0.5m (FIB2220005)

Kable proste
ID produktu: 1314160
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: < 1m
  • Kolor: Błękitny
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 0.5m.

 

Specyfikacja

Błękitny
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
< 1m
Patchcord światłowodowy
Duplex SC
Duplex SC
Żyły
2

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Planet FSD-804PS, Trust Optical MaxTrack Wireless Mini Mouse (17177), Printe TB2000, Avtek TT Board 2080, ART Ściereczki XL do czyszczenia ekranów LCD/TFT 100szt. (CZART AS-14), Leitz Pudło archiwizacyjne Click & Store uniwersalne duże czarne (10K265A), InLine Kabel światłowodowy LC/ST, 50/125µm, OM2, 0.5m (88504), VivoLink MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 7m, Czarny (PROMJ7), Lindy DisplayPort Mini D-Sub (VGA), 0.15m, Biały (41015), Bio-Life PETAL CLEANSE™ Płyn oczyszczający dla psów zapobiegający alergii u ludzi 350ml, LESSIE-LAND ZGRZEBŁO 010 METALOWE ŚREDNIE, Kettler Atlas Multigym Plus (07752-870), Valve Steam Gift Card 50 $, Corsair HS70 Białe 7.1 (CA-9011177-EU), Acura BATERIA ACURA SAMSUNG GALAXY S3 MINI I8190 1350 MAH, Mercury Goospery Etui iJelly new Iphone X niebieskie, Dux Ducis Light IPHONE X/ XS transparentn, JetWorld Toner Yellow OKI C833 C843 / 46443101 / 10000 stron / zamiennik uniwersalny, Sencor SBL 2212BL